خرید بلیط هواپیما کیش به کرج

برای خرید بلیط هواپیما کیش به کرج از فلاوینگو می توانید با تغییر فیلتر تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی و تعداد صندلی هایی که لازم دارید، چند لحظه منتظر باشید تا بانک اطلاعاتی فلاوینگو، انواع پرواز کیش به کرج را برای شما فهرست کند. شما باید با مقایسه ایرلاین های ارائه دهنده بلیط و قیمت ها، بهترین بلیط را خریداری و رزرو کنید. ضمناً برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای کیش به کرج و مشاوره در مورد مسیرهای پروازی خارجی و داخلی با کارشناسان فلاوینگو، باید با شماره۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. بعد از خرید شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ در خدمت شما خواهد بود.

چگونه ارزان ترین بلیط پرواز کیش به کرج را به صورت آنلاین تهیه کنیم؟ این سؤال ثابت خیلی از مسافران است. برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم که معمولاً دو نوع بلیط هواپیما کیش به کرج چارتر و بلیط هواپیما کیش به کرج لحظه آخری بلیطهایی هستند که ارزان ترین بلیط در بین آنهاست. بعد از جستجوی بلیط مورد درخواست خود در فلاوینگو، بانک اطلاعاتی سایت، پیشنهادات زیادی را به شما ارائه خواهد کرد که می توانید این دو نوع بلیط را در آن بیابید.

برای تهیه بلیط هواپیما کیش به کرج از دو روش می توان اقدام کردِ؛ ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی.
آژانس های هواپیمایی از ماه ها قبل، بلیط ها را به طور عمده از ایرلاین ها می خرند و با قیمت گذاری براساس شرایط و روزهای پرواز می فروشند. بلیط های سیستمی را می توان از ماه ها قبل پیش خرید کرد و برای سفر برنامه ریزی کرد. اما بلیط های چارتری معمولاً در نزدیکی پرواز ارائه می شود.

مسافت پرواز کیش به کرج

به دلیل طولانی بودن مسافت، پرواز بهترین راه برای سفر از کیش به کرج است. مسافت پرواز کیش به کرج حدود 1170 کیلومتر است و معمولاً در حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد. روزهای پرواز کیش به کرج طبق برنامه فرودگاه کرج به سه شنبه ها اختصاص یافته است. این پروازها در ماه های شلوغ و پرتردد که تعداد مسافران زیاد است، بیشتر می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از روز و ساعت پرواز کیش به کرج می توانید صفحه این پرواز در فلاوینگو را چک کنید.

اطلاعات فرودگاه پیام کرج

فرودگاه کرج کجاست؟ فرودگاه پیام کرج در 35 کیلومتری شهر تهران و در بلوار ارم «مهرشهر» واقع شده است. مسافران با خودرو شخصی، اپلیکیشن های حمل و نقل (اسنپ و تپسی)، ایستگاه مترو گلشهر و تاکسی های فرودگاه پیام می توانند از این فرودگاه به شهر کرج و شهر تهران رفت و آمد کنند. این فرودگاه در سال 1371 برای سهولت در امور پستی، بار هوایی و مخابراتی تاسیس شد ولی از سال 1397 با پروازهای متعدد در طول هفته میزبان مسافران است. اولین پرواز داخلی این فرودگاه در دور جدید، پرواز به مشهد بود که در تاریخ 23 شهریور سال 1397 با ایرلاین تابان انجام شد. در حال حاضر در طول هفته پروازهای کرج مشهد، پروازهای کرج اصفهان، پروازهای کرج شیراز و پروازهای کرج کیش در این فرودگاه برقرار است.
مسافران فرودگاه کرج برای دریافت اطلاعات بیشتر از مسیر پروازهای فرودگاه پیام و روزهای پرواز کیش به کرج می توانند با شماره 199 از داخل استان و شماره 02633266185 از خارج از استان تماس برقرار کنند. فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین المللی کیش، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز از مقاصد داخلی پروازهای فرودگاه پیام کرج و ایرلاین های تابان، زاگرس، کیش ایر و آتا از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند. همچنین به زودی از این فرودگاه به شهرهای تبریز، اهواز و ... پرواز انجام خواهد شد.

جاذبه های گردشگری کرج
از جاهای دیدنی کرج می توان به غار یخ مراد، هفت برادران کرج، باغ لاله گچسر، آسارا ، باغ سیب مهرشهر، کاخ مروارید (کاخ شمس)، پل دختر کرج (سلیمانیه)، کاخ شهرستانک، روستای شهرستانک، آبشار هفت چشمه، طالقان، سد امیرکبیر کرج، پارک جنگلی جهان نما، باغ پرندگان چهارباغ، پارک چمران کرج، باغ فاتح کرج  و باغ گیاه شناسی کرج اشاره کرد.