بلیط هواپیما از کیش به مقصد رشت

مسیر کیش رشت از طولانی ترین مسیرهای پروازی است که باتوجه به مسافت طولانی از گران ترین پروازهای داخلی هم هست. اما با کمی جستجو در سایت فلاوینگو باتوجه به روزهای پرواز می توان مناسب ترین بلیط را خریداری و رزروکرد.

بلیط لحظه آخری و چارتری یا بلیط سیستمی؟
معمولا بلیط های لحظه آخری و چارتری، ارزن تر از بلیط سیستمی هستند، ولی بلیط های سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است که مسافر زمان برایش اهمیت دارد. اما لحظه آخری و چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر است و بیشتر ارزان بودن، قیمت بلیط برایشان اهمیت دارد تا زمان. 

بلیط های سیستمی برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی 50 تا 70% مبلغ استرداد داده می شود.
بلیط های چارتری و لحظه آخری کلا برای کودکان و بزرگسالان، یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی محاسبه می شود. 

برای اطلاعات بیشتر از لیست پرواز کیش به رشت مسافران می توانند، مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات را بر روی سایت فلاوینگو وارد کنند و با مقایسه قیمت ها و شرکت های هواپیمایی، بهترین بلیط را رزرو و خریداری کنند. 

مدت زمان پرواز کیش به رشت

پرواز کیش به رشت از طولانی ترین پروازهای ایران که جنوب تا شمال کشور را طی می کند. معمولا پروازهای این مسیر در روزهای یکشنبه و سه شنبه، در ساعت 7 صبح به حرکت درمی آید. 

مسافتی که پرواز کیش رشت طی می کند، حدود 1260 کیلومتر است که زمانی در حدود 2:04 دقیقه طول می کشد، اما این زمان در شرایط آب و هوایی مختلف، متغیر است و ممکن است گاهی اوقات با تغییر مسیر و تاخیر به حرکت درآید.

در حال حاضر هواپیمایی کیش ایر، تنها ایرلاینی است که در این مسیر به مسافرین خدمت رسانی می کنند.
اما مسافرین در صورت نیاز به پرواز کیش رشت به جز یکشنبه و سه شنبه ها، می توان از پروازهایی با یک توقف در دیگر شهرها استفاده کرد.

قبل از سفر برای اطلاعات بیشتر از برنامه پروازها می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه رشت به شماره 34888000-013 تماس برقرار کرد. 

فرودگاه رشت در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت در بلوار ولی عصر، 7 کیلومتری جاده رشت و 15 کیلومتری بندرانزلی واقع شده است. این فرودگاه از لحاظ دسترسی شهری یکی از بهترین فرودگاه های ایران است.
برای اطلاعات بیشتر پروازهای داخلی رشت می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه رشت با شماره 01333727001 تماس برقرار کرد.

رشت از قدیمی ترین شهرهای شمالی و سومین شهرگردشگرپذیر ایران است که هرروزه میزبان مسافران زیادی از دیگر استان هاست. رشت علاوه بر اینکه یکی از مقصدهای توریستی پرطرفدار و محبوب است، از مهم ترین شهرهای تجاری، صنعتی هم محسوب می شود که صادرات واردات زیادی در این شهر انجام می گیرد، با این شرایط بلیط هواپیما کیش به رشت یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیما به مقصد رشت است. گردشگرانی که با هدف تفریح و خوشگذرانی سفر می کنند، جاذبه های دیدنی رشت مانند: میدان شهرداری نمادی از دوره پهلوی اول، سبزه میدان، رودخانه گوهررود، بازار بزرگ رشت، آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی از دلاوران خطه ی گیلان که مقابل بیگانگان قدعلم کرد، بقعه دانای علی عارفی وارسته و مردی باتقوا، پارک ملت و باغ محتشم، عمارت کلاه فرنگی متعلق به اکبرخان بیگلربیگی، پارک جنگلی سراوان، دریاچه سقالکسار و خانه میرزاکوچک خان از زیباترین دیدنی هاست.