خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد ساری

در حال حاضر خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به ساری در بین کاربران محبوبیت بیشتری دارد. چراکه رزرو بلیط به صورت اینترنتی در کمترین زمان و هر ساعت از شبانه روز برای مسافر امکان پذیر است. همچنین مسافر باتوجه به شرایط و تاریخ سفر می تواند بلیط را به صورت چارتری یا سیستمی خریداری کند. 

فرق بلیط سیستمی با چارتری چیست؟ تفاوت بلیط چارتری با سیستمی تنها در متفاوت بودن قیمت است. هواپیما و صندلی یکی است، بلیط سیستمی را می توان از ماه ها قبل خریداری کرد. اما بلیط چارتری و لحظه آخری تنها در زمانی که صندلی های هواپیما خالی می مانند به فروش می رسند. بلیط پروازهای سیستمی از ماه ها قبل قابل خرید و رزروند. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و سنین 12-2 سال نیم بهاست. در صورت کنسلی، مبلغ بلیط تا 70% به مسافر بازگشت داده می شود. خرید بلیط چارتر برای افراد همیشه در سفر مناسب است. قیمت بلیط برای کودکان کمتر از 2 سال رایگان و بالای 2 سال یک قیمت است. در صورت کنسلی، مبلغ طبق قوانین کنسلی استرداد می شود.

قیمت بلیط هواپیمای کیش به ساری به عواملی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، روز و ساعت پرواز بستگی دارد که فلاوینگو درهر شرایطی بهترین را به مسافران پیشنهاد می دهد تا مسافرین خریدی بی دغدغه و آسان را تجربه کنند.

فلاوینگو از سایت های برتر برای خرید انلاین بلیط هواپیما کیش به ساری است. چراکه مسافر در کمترین زمان با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی می تواند لیستی از پروازهای مقصد موردنظر را مشاهده کند و باتوجه به شرایط و بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته است، بلیط هواپیما از کیش به ساری را رزرو و خریداری کند.
یا برای اطلاعات بیشتر؛ مسافران می توانند با شماره 02143635 و یا تلفن پشتیبانی 24 ساعته 09054800413 تماس برقرار کنند.

اطلاعات پرواز کیش به ساری

پرواز کیش به ساری چه روزهایی است؟ درروزهای دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه پرواز کیش ساری تنها با یک پرواز به حرکت درمی آید. وارش و کیش ایر از ایرلاین های فعال در این مسیر هستند.

مدت زمان پرواز کیش به ساری چقدر است؟ پرواز کیش ساری مسافتی حدود 1114 کیلومتر از جنوب به شمال کشور ایران را طی می کند که این مسافت زمانی حدود 1:53 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد.

فرودگاه ساری کجاست؟

فاصله فرودگاه ساری تا شهر حدود 20 کیلومتر است که مسافرین برای رفت و آمد می توانند با شماره 01133723700 تلفن تاکسی سرویس تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

آسمان، قشم ایر، آتا، کیش ایر، وارش، ایران ایر و کاسپین از ایرلاین های فعال در فرودگاه شهر ساری هستند.

برنامه ی پروازهای فرودگاه ساری به مقاصد تهران، مشهد، شیراز، عسلویه، بندرعباس، اهواز، کیش، تبریز، اصفهان در روزهای مختلف انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه های پرواز فرودگاه ساری مسافرین می توانند با شماره 199 یا روابط عمومی 01133718004 تماس برقرار کنند.

شهر ساری مرکز استان مازندران با قدمتی 5000 ساله علاوه بر طبیعتی زیبا، آثار تاریخی زیادی از پادشاهان مختلف به یادگار دارد که زیبایی های شهر را دوچندان کرده است.
میدان ساعت، عمارت فاضلی، خانه کلبادی، سد شهیدرجایی، پارک شهید زارع، پناهگاه حیات وحش میانکاله، پناهگاه حیات وحش دشت ناز و طبیعت اطراف، خانه رمدانی ها، باداب سورت و مسجد جامع شاه عباسی از جاذبه های دیدنی ساری که برای هر گردشگری دلنشین و جذاب است.