خرید بلیط هواپیما کیش به مقصد شیراز

هم جزیره کیش و هم شهر شیراز دارای سوژه های زیادی برای گردشگران هستند و اهالی هر دوی این شهرها علاقمند به سفر به دیگری هستند. به همین دلیل بلیط هواپیما کیش شیراز رفت و برگشت به وفور یافت می شود و شما می توانید برای همه روزهای هفته، کار خرید بلیط هواپیما کیش شیراز را انجام دهید.

فرودگاه شیراز تا مرکز شهر کمتر از 20 دقیقه فاصله دارد و شما بعد از پیاده شدن از هواپیما در یک سفر 45 دقیقه ای، می توانید بعد از 20 دقیقه در مرکز شهر شیراز باشید. قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز در کلاس اکونومی که پایین ترین قیمت از لحاظ کیفیت خدمات ارائه شده است، چیزی بین 250 الی 550 هزار تومان است. اگر به دنبال قیمت های پایین تر هستید، بهتر است منتظر باشید که بلیط چارتر هواپیما کیش شیراز ارائه شود. متأسفانه نمی توان در مورد قیمت های پرواز کیش شیراز، روزهای خاصی را به عنوان روز کاهش قیمت عنوان کرد و نظم خاصی در این رابطه وجود ندارد.

خبر خوب برای شما این است که فلاوینگو با شکست انحصاری که در قیمت های فروش آنلاین بلیط هواپیما وجود داشته است، ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز را برای شما آماده کرده است. کافیست در بالای همین صفحه اطلاعات خود را وارد کنید و یا در صورت نیاز با شماره تلفن 021-43635 تماس بگیرید تا همکاران ما کار رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش شیراز را برای شما انجام دهند. شماره 09054800413 هم به پشتیبانی شبانه روزی از شما اختصاص داده شده است.

 بلیط چارتر هواپیما کیش شیراز بهتر است یا بلیط سیستمی؟

برای پاسخ به این سؤال بهتر است در ابتدا کمی در مورد مفهوم چارتر کردن صحبت کنیم. چارتر در لغت به معنای دربست گرفتن صندلی های یک هواپیماست. آژانس های هواپیمایی که به عنوان واسطه ای بین ایرلاین ها و مسافران عمل می کنند، از مدتها پیش بلیطهای معمولی یا همان سیستمی شرکت های هواپیمایی را به تعداد زیاد با قیمت پایین تری چارتر می کنند و سپس خودشان این بلیطها را با قیمت مناسبی به مسافران می فروشند. به این ترتیب ایرلاین ها از دردسر فروش بلیط و نگرانی از خالی ماندن صندلی هایشان راحت می شوند.

آژانس دارنده بلیط ممکن است در مواقعی که متقاضی یک بلیط کم میشود و ممکن است صندلی هایش خالی بماند، آنها را با قیمت پایین تری بفروشد و یا حتی ممکن است به دلیل زیاد بودن متقاضیان یک پرواز، آنها را با قیمت بالاتری بفروشد و قیمت را از قیمت بلیط سیستمی هم بالاتر ببرد.

با توجه به مطالب بالا، اینطور نیست که همیشه قیمت بلیط چارتر کیش شیراز از قیمت بلیط سیستمی پایین تر باشد و شما برای یافتن ارزان ترین بلیط هواپیما کیش شیراز، بهتر است به طور مرتب صفحه مربوطه را در سایت فلاوینگو آپدیت کنید تا به مقصد خود برسید.

مزیت بلیط سیستمی این است که قابلیت کنسل شدن و عودت بخش زیادی از پول شما را دارد و در ضمن برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیمبها حساب می شود. در حالی که بلیط چارتر کیش شیراز هیچکدام از این فواید را ندارد.

فرودگاه شیراز    

فرودگاه آیت الله دستغیب شیراز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در جنوب شرقی شیراز قرار دارد. این فرودگاه در جنوب شرقی شیراز و در نزدیکی میدان گل سرخ شیراز قرار دارد و ایستگاه متروی دستغیب شیراز هم در همین میدان است. بنابراین شما بعد از خروج از فرودگاه، می توانید در کمتر از 15 دقیقه در مرکز شهر باشید. شماره تماس 37115000-071 برای ارتباط با مسئولان این فرودگاه قرار داده شده است و شماره 199 هم مانند همه فرودگاه های کشور برای مطلع شدن از وضع آخرین پروازهای فرودگاه شیراز در دسترس شماست.

جاذبه های دیدنی شیراز

شیراز، شهری در جنوب غربی ایران و مرکز استان فارس است. تختجمشید مهمترین جاذبه گردشگری شیراز و استان فاس است. تختجمشید مرکز بزرگترین حکومت تاریخ بوده است و منشور حقوق بشر کوروش که یک میراث بین المللی است در حفاری های این سرزمین یافت شده است. همین امر باعث شده است که شیراز شهرت جهانی پیدا کند و گردشگران جهانی زیادی به دنبال بازدید از تختجمشید باشند.

در مجله فلاوینگو مقالات مفصلی در مورد بهترین مکان­های گردشگری شیراز نوشته شده است. خلاصه ای از آنها در ادامه آمده است:

آرامگاه حافظ، آرامگاه سعدی، باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ، حمام و بازار وکیل، غار شاپور، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر و ...