خرید اینترنتی بلیط هواپیما لامرد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لامرد در هر ساعتی از شبانه روز می­توانید از طریق فلاوینگو اقدام کنید. مهر، خنج، بیرم، اشکنان، اهل، اوز، گراش و لار از شهرهای نزدیک به لامرد هستند که مسافرانشان می توانند از فرودگاه لامرد برای رفت و آمد استفاده کنند. این فرودگاه در طول یک ماه میزبان 120 پرواز و حدود 5 هزار مسافر می باشد. شهر لامرد در استان فارس است که در حدود 93 کیلومتر با شیراز فاصله دارد و فرودگاه شهر در 6 کیلومتری شمال آن واقع شده است. این فرودگاه تا مرکزشهر حدود 8 دقیقه فاصله دارد.

برای رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما لامرد به صورت اینترنتی کافیست با انتخاب مبدأ، تعداد نفرات، روز سفر و کلاس پروازی؛ منتظر باشید تا لیستی از بهترین پروازهای روز مورد نظر به نمایش در آید. در ادامه مسافرین می توانند قیمت بلیط هواپیما لامرد را به صورت آنلاین چک و آن را خریداری کنند. ضمناً در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید نگران نباشید. همکاران ما پشت خط تلفن 43635000-021 منتظر تماس شما هستند تا این بلیط را به صورت تلفنی برای شما رزرو کنند.

پروازهای داخلی به مقصد لامرد

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان و پویا ایر از ایرلاین های فعال فرودگاه لامرد و بندرعباس، سیری، تهران و شیراز از مقاصد داخلی این فرودگاه هستند. شما می توانید قیمت بلیط هواپیما لامرد تهران، قیمت بلیط هواپیما شیراز لامرد و قیمت بلیط هواپیما بندرعباس لامرد را به صورت آنلاین چک کنید و آنها را از پایین همین صفحه رزرو کنید.

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای فرودگاه لامرد مانند پرواز لامرد بندرعباس، پرواز لامرد به کویت، پرواز لامرد به قطر و پرواز لامرد به دبی می توانند از داخل استان فارس با شماره 199 و از خارج از استان با شماره تلفن فرودگاه لامرد 07822525600 ارتباط برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد لامرد

دوحه، قطر، کویت، سوریه و دبی از شهرهایی هستند که از لامرد به آنها پرواز انجام می­شود. علاوه بر تهیه ارزان ترین بلیط هواپیما لامرد و بلیط های ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و برگزاری تورهای گروهی به بیشتر کشورهای دنیا از خدمات جذاب فلاوینگو برای مسافرانش است. مسافران برای دریافت مشاوره بیشتر در این زمینه می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند. 

سیستم حمل و نقل درون شهری لامرد

مسافران شهر لامرد برای رفت و آمد داخل شهر لامرد باید از اتوبوس های درون شهری و تاکسی های خطی و گذری در سطح شهر استفاده کنند. به طور کلی لامرد شهری است که از مرکز استان فارس و شهرهای مهم آن مانند شیراز، فاصله زیادی دارد ولی به دلیل نزدیکی به شهرهای جنوبی کشور مانند عسلویه، برخی از تهرانی ها برای رفت و آمد به عسلویه هم از فرودگاه لامرد استفاده می­کنند و هنگام بازگشت به تهران هم پرواز عسلویه تهران را رزرو می­کنند.