خرید بلیط هواپیما از لامرد به مقصد شیراز

برای سفر هوایی از لامرد به شیراز فقط می توانید روی روزهای یکشنبه و سه شنبه حساب کنید. در بقیه روزهای هفته بلیط هواپیما لامرد شیراز رفت و برگشت فروخته نمی شود. بنابراین باید بدانید که اگر روز سه شنبه به صورت هوایی از لامرد به شیراز بروید، باید تا یکشنبه هفته بعد در شیراز بمانید.

قیمت بلیط هواپیما لامرد شیراز در کلاس اکونومی چیزی بین 300 الی 400 هزار تومان است و بلیط چارتر این مسیر هم به طور معمول خیلی کم ارائه می شود. برای رسیدن از لامرد تا شیراز باید حدود 50 دقیقه در هواپیما بمانید و بعد از رسیدن به فرودگاه شیراز حدود 15 دقیقه تا مرکز شهر وقت نیاز دارید تا فاصله 5 کیلومتری فرودگاه تا مرکز شیراز را طی کنید.

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما لامرد شیراز کافیست در سایت فلاوینگو اطلاعات بلیط مورد نظر خود را وارد کنید تا در کمتر از چند ثانیه، پیامک ثبت بلیط را دریافت کنید. همچنین خوب است بدانید که همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو در خیابان سهرودی شمالی در تهران، آماده ررزو بلیط به صورت تلفنی هم هستند. کافیست شماره 43635-021 را بگیرید. ضمناً پشتیبانی 24 ساعته از شما هم با خط تلفن 09054800413 امکان پذیر می باشد.

بلیط چارتر لامرد شیراز بهتر است یا بلیط سیستمی؟

به طور کلی دو نوع بلیط هواپیما وجود دارد؛ بلیط سیستمی و بلیط چارتر. بلیط سیستمی ساده ترین نوع بلیط هواپیما است که توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود و قیمت آن معمولاً فقط با مصوبات سازمان هواپیمایی کشوری تغییر می کند. قیمت این بلیط به طور معمول گران تر است ولی مزایایی دارد که می تواند این عیب را پوشش دهد. مهمترین مزیت این بلیط آن است که قابلیت لغو و عودت مبلغ را دارد. به طوری که در برخی از ایرلاین ها شما می توانید تا حدود90 درصد وجه پرداخت شده را هم دریافت نمایید. البته قوانین استردادی برای هر بلیط خاص ممکن است متفاوت باشد و باید دقت کنید که هنگام خرید هر بلیط، این قوانین را به طور جداگانه مطالعه کنید.

بلیط چارتر هم بلیطی است که معمولاً قیمت آن توسط آژانس هایی که با ایرلاین ها قرارداد دارند، تعیین می شود. برای توضیح بیشتر باید بگوییم که آژانس های هواپیمایی مانند شرکت عالی گشت آریا به طور معمول از مدتها پیش، کل صندلی های یک پرواز را از ایرلاین ها مختلف به صورت دربستی اجاره یا به اصطلاح چارتر می کنند. ایرلاین ها هم برای اینکه از دردسرهای فروش بلیط راحت شوند با قیمت پایین تری، بلیطهای خود را به آژانس ها می فروشند. در ادامه این فرآیند، آژانس ها با توجه به شرایط بازار عرضه و تقاضا، قیمت بلیط را تعیین می کنند. قیمت بلیط هوپیما لامرد شیراز چارتر ممکن است از بلیط سیستمی، کمتر یا بیشتر باشد. البته نگران نباشید چون به طور معمول، این حالت اول است که اتفاق می افتد.

ارزان ترین بلیط هواپیما لامرد شیراز در فلاوینگو

بهترین راه برای تهیه ارزان ترین بلیط هواپیما لامرد شیراز در فلاوینگو این است که مدام گوش به زنگ باشید و صفحه پرواز لامرد شیراز را به طور مرتب آپدیت کنید. در ضمن اگر فردی هستید که کوله تان همیشه آماده سفر است، خرید بلیط لحظه آخری لامرد شیراز، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. البته دقت کنید که مراجعه به سایت در ساعات آخر قبل از پرواز ممکن است نتیجه عکس دهد و بهتر است از یک روز قبل از پرواز مورد نظر، قیمت آن را تحت نظر داشته باشید.

نحوه ارتباط با فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز 

برای اطلاع از برنامه پرواز لامرد شیراز می توانید با مسئولین فرودگاه شیراز به شماره 37115000-071 تماس بگیرید. همچنین شماره سراسری 199 هم برای دریافت برنامه پرواز لامرد شیراز در اختیار شماست.

جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز مرکز استان فارس در جنوب غربی ایران است. منشور حقوق بشر کوروش شاید مهمترین اثر تاریخی و فرهنگی کشور ایران باشد که مورد توجه ویژه یونسکو و بسیاری از فرهنگ دوستان جهان است. این منشور در شهر پاسارگاد و در نزدیکی فرودگاه شیراز است. علاوه بر این، شیراز دارای جاذبه های گردشگری شیراز زیادی است که در ادامه به مهمترین موارد آن می پردازیم:

آرامگاه سعدی، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر، بازار وکیل، بارگاه شاهچراغ، غار شاپور، آرامگاه حافظ، باغ عفیف آباد، حمام وکیل و ...