خرید بلیط هواپیما از مشهد به  مقصد بندرعباس

در حال حاضر سفری ارزان و سریع، دغدغه ی اکثر مسافران است. پرواز همیشه گزینه ای بهتری برای داشتن سفری آسان و بدون استرس است و امروزه با خرید بلیط چارتری یا لحظه آخری می شود، سفری ارزان و سریع را تجربه کرد.

بلیط های چارتری یا لحظه آخری در صورتی به فروش می رسند که صندلی های هواپیماها خالی مانده و مسافرین کاهش پیدا کرده باشند، آژانس ها برای ضرر کمتر بلیط ها را با کاهش قیمت یا حتی نصف قیمت در همان روز یا یک روز قبل به فروش می رسانند. قیمتش برای تمام افراد یکسان است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ استرداد می شود.
بلیط های سیستمی معمولا نسبت به بلیط های چارتری قیمت بالاتری دارند، اما برای مسافرت های خانوادگی و کاری گزینه ی منطقی تری ست. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و سنین 12-2 سال نیم بهاست. همچنین در صورت کنسلی تا 70% مبلغ بلیط به مسافر استرداد می شود.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را برای مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز مشهد به بندرعباس چقدر است؟

از فرودگاه مشهد به فرودگاه بندرعباس در کل روزهای هفته به جز یکشنبه ها پرواز انجام می شود. این پرواز مسافتی حدود 1060 کیلومتر طی می کند و این مسافت حدود 1:31 دقیقه تا 1:55 طول می کشد. گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. 

سپهران، کاسپین، آتا و زاگرس از بهترین ایرلاین های کشور که در مسیر پرواز مشهد به بندرعباس به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی بندرعباس

بندرعباس بزرگترین بندر تجاری جنوب ایران در آب های خلیج فارس که به لحاظ استراتژیک از اهمیت زیادی برخوردار است و در هفته میزبان 150 پرواز است. این فرودگاه با مساحت 4 هکتاری در 5 کیلومتری شهر بنا شده است.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه پروازی فرودگاه بین المللی بندرعباس می توان با شماره 199 و یا اطلاعات پرواز  07633611020 ارتباط برقرار کرد.

سپهران، کارون، آتا، ایرتور، زاگرس، کیش، ماهان، قشم، ساها، وارش و کیش از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند.

بندرعباس شهری افسونگر در آب های خلیج فارس که علاوه بر اهمیت تجاری، آثار تاریخی و دیدنی های آن برای هر مسافری دوست داشتنی است. 
مسجد دلگشا، قلعه فین، صید مشتا، عمارت کلاه فرنگی، برکه های باران، پل لاتیدان، مسجد گله داری، حمام گله داری، چشمه آبگرم گنو، دره داماش، غار نمکی خرسین، دهستان تازیان، روستای توتنگ هماگ، زیارتگاه خواجه خضر، آبگرم خورگو، روستای بخوان، گنبد نمکی گچین، امامزاده شاه محمد تقی، معبد هندوها، محله باستانی سورو، موزه مردم شناسی خلیج فارس و مسجدجامع اهل سنت از زیباترین دیدنی های بندرعباس برای گردشگران است.