خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد کرمان

در حال حاضر برنامه پروازهای کرمان از مشهد به این صورت است که بلیط هواپیما مشهد کرمان رفت فقط برای روزهای فرد یعنی یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و همچنین جمعه قابل رزرو است. با توجه به اینکه هواپیمایی ماهان از بدو تأسیس در کرمان و توسط کرمانی ها راه اندازی شده است، بیشتر پروازهای مشهد به کرمان و برعکس، توسط ایرلاین ماهان انجام می شود.

خوب است بدانید که مسیر هوایی مشهد کرمان در مدت 105 دقیقه طی می شود و شما می توانید با ایرلاین با تجربه ماهان، سفر مطمئنی را انجام دهید. فاصله فرودگاه کرمان تا مرکز شهر در حدود 8 کیلومتر است و بعد از پیاده شدن در فرودگاه، در کمتر از 10 دقیقه می توانید خود را به مرکز شهر برسانید. با توجه به پروازهای متعددی که بین مشهد و کرمان انجام می شود. در حال حاضر قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمان در کلاس های اکونومی و بیزینس بین 350 الی 550 هزار تومان در تغییر است و به دلیل وجود پروازهای زیاد در این مسیر، پرواز چارتر و ارزان قیمت در آن کمتر ارائه می شود.

فلاوینگو این افتخار را دارد که امکان رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد کرمان رفت و برگشت را به راحتی در اختیار شما قرار دهد. کافیست که در باکس بالای صفحه، اطلاعات لازم را پر کنید. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن 43635-021 تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت تلفنی، بلیط هواپیما مشهد کرمان را برای شما رزرو کنند. ضمناً شماره تلفن 09054800413  به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات احتمالی شماست.

فرودگاه کرمان

فرودگاه بین المللی کرمان یکی از فرودگاه های قدیمی کشور است که روزانه پروازهای زیادی در آن بین کرمان و شهرهایی مانند تهران، اصفهان، مشهد و ... انجام می شود. در واقع به دلیل وسعت استان کرمان و فاصله زیاد آن با  شهرهایی مانند تهران، استفاده از آمبولانس هوایی در بسیاری از مواقع ضرورت پیدا می کند. به همین دلیل این فرودگاه در زمره فرودگاه های دارای پروازهای زیاد در سطح کشور است.

برای ارتباط با فرودگاه بین المللی کرمان می توانید با شماره 199 و یا شماره تلفن 03432110031-2 تماس بگیرید. همانطور که گفته شد این فرودگاه دارای دو ترمینال مجزا برای پروازهای داخلی و خارجی است و شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه، باید از ترمینال داخلی آن، خارج شوید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمان

در حال حاضر قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمان تقریباً در انحصار ایرلاین ماهان است و تفاوت خاصی بین بلیط سیستمی و بلیط چارتر مشهد کرمان نیست. توضیح آنکه معمولاً آژانس های هواپیمایی که به عنوان واسطه بین ایرلاین و مسافران برای فروش بلیط هواپیما فعالیت می کنند، با خرید عمده یا همان چارتر کردن صندلی های یک پرواز از شرکت هواپیمایی یا همان ایرلاین، بلیطها را با قیمت پایین تری به دست می آورند و سپس آن را با قیمتی که خود تعیین می کنند، به مسافران می فروشند.

بلیط ها وقتی مستقیماً توسط ایرلاین و بدون تغییر قیمت از مدتی پیش از پرواز ارائه می شوند، بلیط سیستمی نامیده می شوند ولی وقتی توسط آژانس ها با قیمت پایین تر ارائه می شوند، بلیط چارتر نامیده می شوند. چون گاهی آژانس ها برای اینکه مبلغی که به ایرلاین پرداخت کرده اند، سوخت نشود مجبور می شوند بلیطهای خود را با قیمت پایین تری به مسافران عرضه کنند. البته ممکن است یک بلیط چارتر، قیمتی بالاتر از بلیط سیستمی داشته باشد. این موضوع وقتی اتفاق می افتد که متقاضیان یک پرواز زیاد باشند. 

بدی بلیط چارتر این است که به هیچ وجه قابل لغو و عودت مبلغ شما نیست و همچنین برای همه گروه های سنی با مبلغ یکسانی فروخته می شود. در حالی که قیمت بلیط سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبهاست و در صورت لغو بلیط، شما می توانید تا 90 درصد پول خود را پس بگیرید.

جاذبه های گردشگری کرمان

جاذبه های گردشگری کرمان مانند بسیاری از شهرهای ایران زیاد است. شاید بتوان ارگ بم را که به ثبت جهانی رسیده است، معروفترین اثر تاریخی کرمان نامید. شهر کرمان که مرکز استان کرمان است در جنوب شرقی ایران قرار دارد و دارای آب و هوای خشک است. مقاله مفصلی در مورد مکان های دیدنی کرمان در مجله فلاوینگو، انتظار شما را می کشد ولی اگر می خواهید که به طور خلاصه، جاذبه های گردشگری کرمان را ببینید، لیست زیر را بخوانید:

ارگ بم، باغ شازده ماهان، باغ فتح آباد، موزه هنرهای صنعتی ایران، یخدان مؤیدی، کلوت شهداد، بخچال زریسف،

حمام وکیل، گنبد جبلیه، ارگ راین و ...