خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر

در حال حاضر یکی از معیارهای مهم برای مسافران قیمت بلیط هواپیما مشهد به رامسر است که به عوامل مختلفی همچون نوع خدمات شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط بستگی دارد که در برخی موارد متفاوت هستند. کلاس پروازی مهمترین دلیل تفاوت در قیمت بلیط هاست. بنابراین باید در انتخاب اکونومی و بیزینس بودن بلیط، حتماً دقت شود. البته در نهایت با کمی صرف زمان و مقایسه ایرلاین ها می توان از فلاوینگو، مناسب ترین بلیط را تهیه کرد. رزرو بلیط هواپیما مشهد به رامسر در هر ساعت از شبانه روز در سایت فلاوینگو امکان پذیر است. هم اکنون برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به رامسر کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد سفر، لیست بلیط های نمایش داده شده را در کوتاه ترین زمان، مقایسه و قیمت بلیط را چک کنید و مناسب ترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به رامسر را پیدا کنید. در نهایت پس از پرداخت در درگاه بانکی، بلیط خریداری شده به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما ارسال می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما مشهد به رامسر یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد.

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به رامسر را به صورت چارتری یا لحظه آخری می توان تهیه کنید. بلیط های چارتری هنگامی که مسافر کم است و تعدادی از صندلی ها خالی مانده، با قیمت کمتری به فروش می رسد. این بلیط برای کودکان زیر 2 سال رایگان و بالای افراد بالای 2 سال قیمتی یکسان دارد و در صورت کنسلی بلیط، طبق قوانین کنسلی هیچ وجهی به مسافر استرداد نمی شود. اما بلیط سیستمی، مناسب برای سفرهای از قبل برنامه ریزی شده، سفرهای کاری و خانوادگی است. این بلیطبرای کودکان کمتر از 2 سال رایگان، برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها و برای افراد بالای 12 سال قیمتی یکسان دارد. از ماه ها و هفته ها قبل قابل رزرو است و در صورت کنسلی، طبق قوانین مبلغ 50 تا۹۰ درصد هزینه بلیط به مسافر بازگشت داده می شود. برای خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر چارتر می توانید روی بانک اطلاعاتی جامع فلاوینگو، حساب ویژه ای باز کنید.

اطلاعات پرواز مشهد به رامسر

روزهای پرواز مشهد به رامسر به روزهای جمعه با ایرلاین آسمان اختصاص دارد. زمان پرواز مشهد به رامسر حدود 1 ساعت و 9 دقیقه طول می کشد که هواپیما از فرودگاه مشهد تا فرودگاه رامسر 802 کیلومتر طی می کند تا به مقصد برسد.

اطلاعات فرودگاه بین المللی رامسر

فرودگاه بین المللی رامسر در ابتدا به عنوان فرودگاهی تشریفاتی برای خاندان سلطنتی و برای مسافرین ویژه خارجی تأسیس شد اما پس از انقلاب اسلامی پذیرای مسافران عمومی با 16 پرواز در روز بوده است. فرودگاه رامسر تا شهر ساری 250 کیلومتر و تا مرکز شهر رامسر حدود 5 کیلومتر و حدود 7 دقیقه فاصله دارد. در این فرودگاه پرواز خارجی انجام نمی شود و تنها به چند شهر ایران پروازها به صورت رفت و برگشت، انجام می شود. ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی نفت از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند که در مقاصد داخلی به شهرهای اصفهان، اهواز، تهران و مشهد در طول هفته به صورت رفت و برگشت پرواز دارند. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه پرواز مشهد به رامسر و زمان پرواز مشهد به رامسر می توانند با شماره 199 و یا 01155226377 تماس حاصل فرمایند.

جاذبه های گردشگری رامسر

رامسر از زیباترین شهرهای شمالی ایران با طبیعتی فوق العاده است. روستای جواهرده، دریاچه قو، تله کابین رامسر، بوستان جنگلی صفارود، منطقه ییلاقی گرسماسر، جنگل دالخانی، غار یاغی لوکا، دهستان جنت رودبار، آبشار ایج، غار گرگر لوکا، آبشار سیاسرت، سد میجران، آب گرم سادات محله، قلعه مارکوه، کاخ مرمر، موزه مردم شناسی، موزه تاریخ طبیعی، موزه عاج و هتل قدیم رامسر از دیدنی های رامسر برای گردشگران است.