خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد بیرجند

روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته، معمولاً روزهایی هستند که برنامه پروازهای مشهد بیرجند بر روی آنها تنظیم شده است. بنابراین خرید بلیط هواپیما مشهد بیرجند رفت و برگشت فقط برای این دو روز ممکن است و باید مراقب باشید که اگر در روزهای چهارشنبه به بیرجند بروید، دیگر تا یکشنبه هفته بعد نمی توانید بازگردید.

پرواز مشهد بیرجند، بیش از یک ساعت به طول نمی انجامد. این پرواز شما را در فرودگاه شهید کاوه بیرجند که در 11 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد، پیاده خواهد کرد. برای رسیدن به مرکز شهر نیز، کمتر از 30 دقیقه وقت نیاز است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد بیرجند در کلاس اکونومی کمتر از 200 هزار تومان است و به دلیل فاصله نزدیک بیرجند و مشهد، خیلی بالایی نیست.

به کمک سایت فلاوینگو تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما مشهد بیرجند چند کلیک بیشتر فاصله ندارید. همچنین شما برای خرید تلفنی این بلیط می توانید با شماره 43635-021 و یا شماره 09054800413 تماس بگیرید.

بلیط چارتر هواپیما مشهد بیرجند بهتر است یا بلیط سیستمی؟

برای پاسخ به این سؤال بهتر است در ابتدا کمی در مورد بلیط سیستمی و چارتر توضیح دهیم. بلیط سیستمی، ساده ترین نوع بلیط است و توسط ایرلاین ها یا همان شرکت های هواپیمایی مانند هما و کیش ایر، قیمت گذاری می شود. بلیط سیستمی معمولاً گران تر از بلیط چارتر است ولی دو مزیت اصلی دارد. اول اینکه شما می توانید آن را کنسل کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. میزان بازگشت مبلغ هم بستگی به نوع ایرلاین و زمان اعلام انصراف شما از سفر دارد. بعضی از ایرلاین ها تا 90 درصد مبلغ را هم ممکن است به شما بازگردانند. همچنین قواعد یک ایرلاین ممکن است برای دو سفر متفاوت، با هم فرق داشته باشد و شما باید هنگام خرید بلیط سیستمی، قواعد استرداد بلیط مورد نظر را هم بپرسید و یا در سایت فلاوینگو بخوانید.

مزیت دوم بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود و شما می توانید به خصوص در سفرهای خانوادگی، از این مزیت نهایت بهره را ببرید.

بلیط چارتر هواپیما مشهد بیرجند هم مانند همه بلیط های چارتر، بلیطی است که در قراردادی که بین آژانس و شرکت هواپیمایی بسته می شود توسط آژانس به طور عمده و با قیمت پایین خریداری می شود و در ادامه توسط آژانس ها قیمت گذاری می شود. قیمت بلیط چارتر هواپیما مشهد بیرجند ممکن است به دلایلی که ناشی از شرایط بازار عرضه و تقاضای این بلیط است، کاهش یا افزایش یابد. 

در مجموع می شود گفت که اینکه چه بلیطی برای شما مناسب است، بستگی به شرایط شما دارد. اگر اولویت شما قیمت پایین بلیط است، بهتر است دنبال بلیط چارتر باشید ولی اگر اولویت شما این است که در تاریخ خاصی به سفر بروید، بهتر است ریسک نکنید و از بلیط سیستمی استفاده کنید. همچنین بلیط سیستمی برای سفرهای خانوادگی و همراه با کودک، گزینه مناسبی است.

فرودگاه شهید کاوه بیرجند

فرودگاه شهید کاوه بیرجند، در شمال شرقی این شهر قرار دارد و شما می توانید برای دسترسی به مرکز شهر از شمال یا شرق این شهر وارد آن شوید. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر حدود 11 کیلومتر است و می توان در کمتر از 30 دقیقه خود را به مرکز شهر رساند. شماره 32389205-056 برای ارتباط با تلفنخانه این فرودگاه پیش بینی شده است و همچنین شماره 199 برای اطلاع از وضع پروازهای این فرودگاه قابل استفاده است. 

جاذبه های گردشگری بیرجند

شهر بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی در نواحی شرقی ایران قرار دارد. بیرجند یک شهرستان کوهستانی است که دره های عمیق و کوه های بلندی دارد و رشته کوه هایی مانند باقران، کوه شاه و مؤمن آباد آن را احاطه کرده اند. جاذبه های گردشگری بیرجند در مقالاتی مفصل در مجله فلاوینگو توضیح داده شده اند ولی گزیده ای از آن ها را می توانید در زیر ببینید:

باغ شوکت آباد، باغ اکبریه، بازار بیرجند، برج چشمه مولید، ارگ بهارستان، مدرسه شوکتیه، آبشار گیوک، بند دره، قلعه فورک و ...