خرید بلیط هواپیما از ماهشهر به مقصد شیراز

برای خرید بلیط هواپیما ماهشهر شیراز رفت و برگشت به طور معمول فقط برای روزهای جمعه می توانید اقدام کنید. بنابراین یا باید همان روز به ماهشهر بازگردید و یا حداقل یک هفته در شیراز بمانید.

زمان مفید این پرواز 35 دقیقه است و شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه شیراز که در جنوب شرقی شهر قرار دارد، حدود 5 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارید که طی آن حدود 15 دقیقه زمان می برد. بلیط هواپیما ماهشهر شیراز چارتر در حال حاضر در فلاوینگو ارائه می شود و شما می توانید آن را در بازه قیمتی بین 400 الی 500 هزار تومان تهیه کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهشهر شیراز، بهترین و به صرفه ترین راه برای تهیه این بلیط است و فلاوینگو با پشتوانه 10 سال سابقه در این کار، بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار داده است. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی یا خرید از طریق تلفن، می توانید با شماره 43635-021 با دفتر مرکزی فلاوینگو تماس بگیرید. بعد از خرید بلیط، همکاران ما شما را تنها نمی گذارند و شماره 09054800413 به صورت شبانه روزی به سؤالات و مشکلات احتمالی شما رسیدگی خواهد کرد.

ارزان ترین بلیط هواپیما ماهشهر شیراز در فلاوینگو

خیلی از مسافران تصور می کنند که برای یافتن ارزان ترین بلیط هواپیما ماهشهر شیراز باید به دنبال بلیط لحظه آخری و یا بلیط چارتر این مسیر باشند. باید بگوییم که این حرف همیشه درست نیست. در واقع با توجه به ارتقای سیستم سایت های فروش بلیط هواپیما، قیمت بلیط های هواپیما در حال حاضر هر 15 دقیقه در سایت آپدیت می شود. در نتیجه ممکن است حتی در آخرین ساعات قبل از پرواز هم قیمت بلیط مورد نظر تغییر کند. البته درست است که در بیشتر مواقع این تغییر به سمت پایین است ولی ممکن است حتی در آخرین ساعات هم به دلیل هجوم مسافران برای خرید بلیط لحظه آخری، قیمت بلیط توسط اپراتور سایت افزایش یابد. بنابراین بهتر است که حد تعادل را رعایت کنید و با رصد دائم قیمت بلیط هواپیما ماهشهر شیراز، بهترین قیمت را پیدا کنید.

بلیط سیستمی بهتر است یا بلیط چارتر ؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که با توجه به شرایط شما، پاسخ متفاوت است. مزیت بلیط سیستمی این است که قابلیت لغو بلیط و بازگشت درصد زیادی از آن به مسافر را دارد و همچنین برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است. بنابراین اگر می خواهید که حتماً در زمان خاصی در شیراز باشید، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید تا به موقع در شیراز باشید و اگر سفر شما کنسل شد، خیلی متضرر نشوید. همچنین در صورتی که با خانواده سفر می کنید، توصیه ما استفاده از بلیط سیستمی است. در صورتی که دغدغه اصلی شما قیمت بلیط است و اصراری روی تاریخ خاصی ندارید، بهتر است دنبال بلیط هواپیما ماهشهر شیراز چارتر باشید.

فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز         

فرودگاه شیراز بعد از فرودگاه های تهران و فرودگاه مشهد که بالاترین آمار پرواز را دارند، در رتبه چهارم کشور قرار گرفته است. این فرودگاه در جنوب شرقی شیراز در نزدیکی میدان گل سرخ قرار دارد و ایستگاه متروی شهید دستغیب را در خود دارد. شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه شیراز، می توانید به کمک این ایستگاه مترو، به سرعت خود را به مرکز شهر برسانید. متوسط زمان رسیدن از این فرودگاه به مرکز شهر، 15 دقیقه است. شما می توانید با شماره 37115000-071 با مسئولان فرودگاه شیراز ارتباط برقرار کنید. در ضمن شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای ماهشهر شیراز در خدمت شماست.

جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز شهری در جنوب غربی ایران است. این شهر که مرکز استان فارس است از لحاظ آمار گردشگران جزو چند استان اول کشور است. یکی از بزرگترین و مهمترین جاذبه های گردشگری شیراز که برای بشریت اهمیت فراوانی دارد تخت جمشید، محل دفن کورورش بزرگ پادشاه هخامنشیان است که به گفته بزرگانی چون علامه طباطبایی نام ذوالقرنین که در قرآن به آن اشاره شده است، نام دیگر اوست. منشور حقوق بشر کوروش که بعد از فتح بابل توسط وی صادر شد، اولین و مهمترین سند تاریخی حقوق بشر است که به ثبت جهانی رسیده است. در ادامه گزیده ای از سایر مکان های دیدنی شیراز را می توانید ببینید:

باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ، حمام و بازار وکیل، آرامگاه سعدی، غار شاپور، آرامگاه حافظ، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر و ...