خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه

هواپیما، انتخابی سریع و بدون دغدغه برای سفر به زیبایی های شهر ارومیه است. فرودگاه بین المللی ارومیه در 15 کیلومتری شهر قرار دارد و تاکسی ها فرودگاه، معمولاً بهترین وسیله ترانسفر مسافران به داخل شهر هستند. در حال حاضر فلاوینگو یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه است به طوری که ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما ارومیه را می توان در کمترین زمان و در هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین از آن خریداری کرد. فقط باید کم صبر داشته باشید و قیمت را در زمان های نزدیک به پرواز مورد نظر خود هم، استعلام کنید.

 با انتخاب مبدأ ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی از پایین همین صفحه، می توانید لیستی از پروازهای متنوع به ارومیه را مشاهده  کنید. خبر خوش این است که از هر نقطه از ایران می توانید یا یک تماس ساده با شماره تلفن 021-43635000 بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید و یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید.

پروازهای داخلی به مقصد ارومیه

مقصدهای تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد) و مشهد (فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد) در برنامه پروازهاي فرودگاه اروميه در طول هفته هستند و شما می توانید بلیط هواپیمای ارومیه را از مبدأ این شهرها به سمت ارومیه تهیه کنید. به طوری کلی مسافران می توانند همه پروازهای داخلی و بین المللی کشور را در اینجا رزرو کنند.

هواپیمایی آتا، ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی ساها و هواپیمایی قشم از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فرودگاه ارومیه،  به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

مسافران برای اطلاعات بیشتر از تابلوي فرودگاه اروميه و برنامه پروازهاي فرودگاه اروميه می توانند با شماره 199 و 
044-32777766 تماس حاصل نمایند.

پروازهای خارجی به مقصد ارومیه

جده، مدینه، استانبول، آدانا، نجف و بغداد از مسیرهای بین المللی فرودگاه ارومیه هستند. ضمناً پروازهای آدانا به صورت فصلی انجام می شوند. همچنین ایرلاین های پگاسوس، ایران ایر و هواپیمایی آتا در این مسیرها به مسافران خدمات رسانی می کنند.

علاوه بر خرید آنلاین بلیط هواپیما ارومیه و رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای اخذ ویزای تضمینی شینگن، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط دنیا، فلاوینگو را انتخاب کنند و برای مشاوره مسیرهای پروازی و تورهای گروهی با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری ارومیه

مسافران ارومیه برای گشت و گذار شهری می توانند از اتوبوس های درون شهری، اسنپ و تاکسی استفاده کنند. فقط یادتان باشد در ارومیه هم مانند بسیاری از شهرها، قیمت اسنپ نسبت به سایر تاکسی ها معمولاً پایین تر است و برای استفاده از آن باید اپلیکیشن اسنپ را از لینک داده شده نصب کنید.