خرید بلیط هواپیما از ارومیه به مقصد کیش

بلیط هواپیما ارومیه کیش رفت معمولاً در اواخر هفته قیمت بالاتری دارد ولی این یک قاعده کلی نیست. بنابراین معمولاً برای پرداخت مبلغ پایین تر، بهتر است که در اوایل هفته به کیش سفر کنید و در اواخر هفته برگردید. فرودگاه کیش دقیقاً در مرکز جزیره قرار دارد و بعد از پیاده شده در فروگاه کیش، زمان زیادی برای دسترسی به مکان دلخواه خود در پیش رو نخواهید داشت.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما ارومیه کیش می توانید در باکس بالای همین صفحه مشخصات خود را وارد کنید تا بلافاصله اطلاعات بلیط برای شما ارسال شود. فلاوینگو با داشتن سیستم به روز کردن قیمت، هر 15 دقیقه می تواند پیشنهادات جدیدی در مورد قیمت به شما ارائه دهد تا بتوانید بلیط متناسب با شرایط خود را خرید کنید. شماره تلفن دفتر مرکزی فلاوینگو در تهران 43635-021 است و شما می توانید از طریق همین خط ارتباطی، بلیط مورد نظر خود را به صورت تلفنی رزرو کنید. ضمناً شماره تلفن 09054800413 هم برای پشتیبانی 24 ساعته از مسافران اختصاص داده شده است.

ارزان ترین بلیط هواپیما ارومیه کیش 

به گمان برخی از افراد، ارزان ترین بلیط هواپیما ارومیه کیش یک بلیط لحظه آخری است ولی باید بگوییم که این تصور لزوماً درست نیست. اصولی ترین روش برای پیدا کردن بلیط ارزان تر، بررسی و آپدیت مداوم قیمت بلیط هواپیما ارومیه کیش است. در واقع در حال حاضر قیمت ها به صورت لحظه به لحظه تغییر می کند و ممکن است به دلایل مختلف، قیمت بلیط حتی در نزدیکی پرواز هم افزایش یابد. به بیان دیگر، به دلیل اینکه اپراتورهای تعیین قیمت بلیط می دانند که مسافران در ساعات نزدیک به پرواز برای خرید بلیط لحظه آخری ارومیه کیش به سایت هجوم می آورند، ممکن است قیمت بلیط را به صورت خودکار یا دستی افزایش دهند.

بنابراین برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط، بهتر است خیلی افراط نکنید و در یک بازه زمانی معقول به رزرو بلیط بپردازید. جستجوی بلیط هواپیما ارومیه کیش چارتر هم یکی از روش هایی است که شما می توانید به کمک آن به یک بلیط ارزان دسترسی پیدا کنید.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط هواپیما ارومیه کیش چارتر

به طور کلی دو نوع بلیط سیستمی و چارتر وجود دارد؛ بلیط سیستمی در واقع اصلی ترین نوع بلیط است که توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود. این بلیط ها معمولاً بالاترین نرخ را دارند ولی ویژگی اصلی آن ها این است که قابلیت کنسل شدن دارند و شما می توانید تا 90 درصد مبلغ را با لغو بلیط خود دریافت کنید. البته شرط بازگشت مبلغ این است که حداقل تا 3 ساعت قبل از پرواز، انصراف خود را اعلام کنید. ویژگی مثبت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها محاسبه می شود و شما می توانید برای سفرهای خانوادگی حساب ویژه ای روی آن باز کنید.

در مورد بلیط هواپیما ارومیه کیش چارتر باید بگوییم که اصلی ترین ویژگی این بلیط ها در قیمت پایین آنهاست. عامل قیمت پایین بلیط چارتر این است که این بلیطها قبلاً توسط آژانس ها از ایرلاین ها به طور عمده و با قیمت پایین خریداری می شوند و هنگام فروش به مسافران با قیمت مناسب تری فروخته می شوند. متأسفانه بلیط های چارتر به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیستند و در صورت انصراف شما از سفر، ایرلاین مربوطه هیچ پولی را به شما عودت نخواهد داد. همچنین یک بلیط چارتر برای همه گروه های سنی، قیمت یکسانی دارد و فقط برای نوزادان کمتر از 2 سال تقریباً رایگان است.

فرودگاه کیش

جزیره کیش مهمترین جزیره گردشگری ایران است که سرمایه گذاری زیادی روی آن انجام شده است. یکی از زیرساخت های مهم برای افزایش گردشگران این جزیره، وجود پرواز کیش از بیشتر فرودگاه های مسافری ایران است. فرودگاه کیش در تقاطع بلوار امام و بلوار هنگام جزیره کیش قرار دارد. برای ارتباط با تلفنخانه این فرودگاه می توانید با شماره 44443200-076 و 44443300-076 تماس بگیرید و شماره 199 هم برای اطلاع از آخرین وضع پروازهای ارومیه کیش در اختیار شماست.

جاذبه های گردشگری کیش

جاذبه های گردشگری کیش بسیار زیاد است و ما در مجله فلاوینگو به طور مفصل به آن پرداخته ایم. در ادامه فهرست مهمترین مکان های دیدنی کیش را می توانید ببینید:

پارک دلفین، شهر زیرزمینی کاریز،  شهر باستانی حریره،  ساحل مرجانی کیش و تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی، موج سواری، غواصی و ...