خرید بلیط هواپیما از عسلویه به مقصد شیراز

بلیط هواپیما عسلویه شیراز در حال حاضر برای 5 روز در هفته صادر می شود و روزهای دوشنبه و جمعه، هواپیمایی از عسلوبه به مقصد شیراز حرکت نمی کند. این پرواز حدود 90 دقیقه زمان می برد. ضمناً فرودگاه شیراز با مرکز شهر حدود 10 کیلومتر فاصله دارد و در حدود 20 الی 30 دقیقه زمان نیاز است تا شما بتوانید از فرودگاه به مرکز شهر برسید.

قیمت بلیط هواپیما عسلویه شیراز در حال حاضر چیزی بین 300 الی 400 هزار تومان در کلاس اکونومی است و ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه شیراز، نزدیک به 300 هزار تومان است.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه شیراز  کافیست در بالای همین صفحه اطلاعات خود را پر کنید تا از این پس به راحتی بتوانید بدون وارد کردن اطلاعات خود، بلیط مورد نیاز خود را بخرید. بهترین راه برای خرید بلیط، روش آنلاین است ولی در صورت مشکل می توانید با شماره تلفن های 43635-021 و یا 09054800413 تماس بگیرید. همکاران ما در فلاوینگو به سرعت، بلیط مورد نظر شما را با بهترین قیمت روز به شما ارائه خواهند داد.

ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه شیراز در فلاوینگو

خیلی از افراد تصور می کنند که برای رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه شیراز، بهترین راه این است که به دنبال بلیط لحظه آخری یا بلیط چارتر باشند. البته این کار تا حدودی راهگشاست ولی خیلی از مواقع ممکن است که بلیط چارتر ارائه نشود و یا بلیطی که ارائه می شود، نام بلیط لحظه آخری را نداشته باشد ولی ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه شیراز باشد.

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه شیراز بهترین راه این است که صفحه مربوط به این پرواز را در فلاوینگو به طور مرتب آپدیت کنید و در کنار آن بار سفر را هم ببندید تا به محض اینکه ارزان ترین بلیط را پیدا کردید، راهی سفر شوید.

بلیط سیستمی ارزان تر است یا بلیط چارتر ؟

برای اینکه این سؤال را پاسخ دهیم بهتر است در ابتدا کمی با این دو نوع بلیط آشنا شویم. بلیط سیستمی بلیطی است که دو فاید عمده دارد. اول اینکه در صورت کنسل شدن سفر خود، می توانید بلیط را لغو کنید و درصد زیادی از پول خود را پس بگیرید. دوم اینکه این نوع بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است و شما می توانید برای سفرهای خانوادگی روی آن بیشتر حساب کنید.

بلیط چارتر هواپیما عسلویه شیراز هم مانند همه بلیط های چارتر، بلیطی است که قیمت آن توسط آژانس های هواپیمایی تعیین می شود. این بلیط ها توسط آژانس ها از ایرلاین ها به طور عمده خریداری می شوند و در ادامه توسط خود آژانس، قیمت گذاری و فروخته می شوند. در شرایطی که صندلی های اجاره شده یا همان چارتر شده آژانس، تا نزدیکی پرواز پر نشده باشد، ممکن است آژانس برای اینکه ضرر نکند، بلیطهای خود را با قیمت پایین تری بفروشد. به همین دلیل است که گاهی قیمت بلیط چارتر از قیمت بلیط سیستمی کمتر است. ولی باید گفت که برخی از مواقع هم ممکن است عکس این حالت اتفاق بیفتد و به دلیل متقاضیان زیاد یک پرواز، آژانس مربوطه قیمت را بالا ببرد.

بنابراین در پاسخ به این سؤال که بلیط چارتر ارزان تر است یا سیستمی، باید بگوییم که پاسخ این سؤال به بازار عرضه و تقاضای بلیط بستگی دارد.

فرودگاه شیراز            

فرودگاه بین المللی آیت الله دستغیب شیراز، یکی از فرودگاه های قدیمی کشور در جنوب شرقی شیراز است و به کمک یک خط مترو به مرکز شهر، دسترسی مناسبی دارد. این فرودگاه در نزدیکی میدان گل سرخ شیراز است که ایستگاه مترو هم در همین میدان قرار دارد. شماره تلفن 37115000-071 برای ارتباط با مسئولان این فرودگاه اختصاص داده شده است و ضمناً شما می توانید از شماره 199 برای اطلاع از وضع پروازهای این فرودگاه استفاده کنید.

جاذبه های دیدنی شیراز

تخت جمشید و آرامگاه کوروش یک اثر باستانی جهانی است که مورد توجه همه گردشگران جهان  قرار دارد. شیراز به عنوان مرکز استان فارس، این اثر بزرگ جهانی را در نزدیکی خود دارد. در مجله فلاوینگو می توانید با جاذبه های گردشگری شیراز به طور مفصل آشنا شوید. عناوین زیر مهمترین آنها هستند:

باغ عفیف آباد، بارگاه شاهچراغ، آرامگاه سعدی، غار شاپور،  حمام و بازار وکیل، آرامگاه حافظ، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر و ...