خرید بلیط هواپیما کرج به کیش

در حال حاضر پرواز کرج به کیش به تازگی راه اندازی شده است اما تعداد پروازهای آن محدود است که در فصل های پر مسافر انجام می شود. با چک کردن سایت فلاوینگو می توانید از روزهای پرواز مطلع شوید. نوع ایرلاین ها در قیمت بلیط هواپیما کرج به کیش نقش مهمی دارد. علاوه بر این زمان پرواز و تاریخ آن، در گران یا ارزان بودن بلیط تأثیر دارد. هر چه تقاضا بیشتر باشد، بلیط گران تر و هر چه تقاضا کمتر باشد، قیمت بلیط هواپیما کرج به کیش کمتر است. بهترین زمان برای سفر ارزان، ماه های کم مسافر است. از مهم ترین نکات در خرید بلیط هواپیما کرج به کیش، داشتن سرعت عمل همراه با انتخابی هوشمندانه است. سایت فلاوینگو با بانک اطلاعاتی جامع خود می تواند خرید ارزان ترین بلیط پرواز کرج به کیش را برای شما راحت کند. کافیست مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی را انتخاب کنید تا در مقابل گزینه های متنوع قرار گیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر از روزهای پرواز کرج به کیش یا انجام مشاوره در مورد مسیرهای پروازی می توانید با شماره ۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.  ضمناً بعد از خرید بخش پشتیبانی 24 ساعته فلاوینگو با شماره ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ در خدمت شما خواهد بود.

بلیط هواپیما کرج به کیش لحظه آخری

خیلی از افراد تصور می کنند که بلیط هواپیما کرج به کیش لحظه آخری، لزوماً یک بلیط ارزان قیمت است. ولی باید بگوییم که با توجه به پیشرفت سایت های فروش بلیط هواپیما و رفتار شناسی که از مسافران کرده اند، خیلی از اوقات اینطور نیست که قیمت این بلیطها ارزان تر از بلیطهای معمولی باشد. اما به طور کلی می توان گفت که بلیط هواپیما کرج به کیش چارتر و بلیط هواپیما کرج به کیش لحظه آخری، دو کاندیدای مهم برای ارزانی قیمت بلیط هستند. ضمناً توجه داشته باشید بلیط چارتر کرج به کیش مانند همه بلیطهای چارتر دیگر قابلیت لغو و استرداد مبلغ شما را ندارد و همچنین برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال مانند بزرگسالان به صورت تمام بها محاسبه می شود.

 روزهای پرواز کرج به کیش

طبق برنامه فرودگاه پیام، روزهای پرواز کرج به کیش به سه شنبه ها اختصاص دارد. همچنین این پروازها به صورت فصلی و چارتری در ماه های شلوغ و پرمسافر با ایرلاین کیش ایر انجام می شود. در صورتی که نتوانستید به سه شنبه برسید، می توانید از پرواز تهران به کیش استفاده کنید. مسافت هوایی پرواز کرج به کیش حدود 1170 کیلومتر و مدت زمان پرواز از کرج به کیش حدود 1 ساعت و 30 دقیقه است. البته این زمان برای شرایط خوب آب و هوایی است.

اطلاعات فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن جزیره، یکی از شلوغ ترین فرودگاه های کشور است.. این فرودگاه در سال 1356 در غرب جزیره با دو ترمینال داخلی و خارجی به طور رسمی افتتاح شد و حدود یک کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از مسیر کرج به کیش هم می توانید از داخل استان با شماره 199 تماس بگیرید. متقاضیان خارج از استان هم کافیست با شماره فرودگاه کیش اطلاعات پرواز  07644443300 ارتباط برقرار کنند.
اصفهان، شیراز، تهران، مشهد، دیرستان، بندرعباس، کرمان، اهواز، ماهشهر، جزیره سیری، اراک، بوشهر، یزد، رشت، لار، کاشان، کرمانشاه، همدان، جم، رشت، ساری، تبریز و گرگان از پروازهای فرودگاه کیش هستند که به صورت رفت و برگشت به آنها پرواز انجام می شود.  هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی کاسپین، ایران ایر، هواپیمایی آسمان، کیش ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی کارون، هواپیمایی تابان و هواپیمایی زاگرس از ایرلاین های فعال مقصدهای داخلی فرودگاه کیش هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

جاذبه های گردشگری کیش
کیش از زیباترین جزیره های لوکس خلیج فارس است که سالانه میزبان میلیون ها مسافر است. شهر زیرزمینی کاریز، تفریحات آبی، ساحل مرجانی، کشتی یونانی، اسکله تفریحی، شهر باستانی حریره، آب انبار دوقلو، پارک دلفین، جزیره هندورابی، پارک ساحلی میر مهنا، مرکز خرید دامون، مرکز خرید سارینا، بازار مرجان، مرکز خرید مروارید، بازار سنتی صفین و بازار زیتون و ... از جاهای دیدنی جزیره کیش برای مسافران است.