خرید بلیط هواپیما ساری به اهواز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ساری به اهواز یکی از بهترین راه های خرید بلیط هواپیما برای سفر از ساری به اهواز است. مسافران برای این کار می توانند به صورت آنلاین یا با مراجعه به آژانس های هواپیمایی بلیط را تهیه کنند. از طریق رزرو آنلاین بلیط ساری به اهواز این امکان برای مسافر فراهم می شود تا بدون اتلاف وقت و مراجعه به آژانس های هواپیمایی در کمترین زمان بلیط مقصد مورد نظر خود را خریداری کند. بانک اطلاعاتی فلاوینگو از بهترین منابع برای مشاهده آخرین وضعیت قیمت یا ظرفیت های موجود است. برای خرید بلیط از فلاوینگو با انتخاب مبدأ و مقصد، تعداد مسافران، تاریخ رفت و برگشت و نوع سفر خود اعم از بیزینس یا اکونومی، لیستی از بلیط های ایرلاین های مختلف پیش روی شما قرار می گیرد که باید بلیط موناسب خود را از بین آنها بیابید. خرید اینترنتی بلیط هواپیما ساری به اهواز رفت و برگشت، به صورت 24 ساعته در این سایت امکان پذیر است.

بلیط هواپیما ساری به اهواز چارتر

بلیطهای هواپیما به دو نوع کلی چارتر و سیستمی تقسیم می شود. بلیط سیستمی همان بلیطهای معمولی است که قیمت آنها توسط ایرلاین ها مصوب می شود. خوبی این بلیطها در نیم بها بودن برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال و همچنین امکان کنسل شدن بلیط و عودت بخشی از مبلغ است. بلیطهای چارتر که صندلیهای آنها توسط آژانس ها از ایرلاین ها اجاره ( چارتر) می شود هیچکدام از این ویژگی ها را ندارد ولی خوبی آنها در این است که گاهی به دلیل کمبود مسافر، قیمت آنها کاهش می یابد.

در فلاوینگو امکان خرید همه بلیط های سیستمی و چارتری فراهم است و می توان در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای دنیا به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب بلیط مقصد موردنظر را تهیه و رزرو کرد. قبل از رزرو بلیط هواپیما ساری به اهواز به ایرلاین ارائه دهنده بلیط دقت کنید چرا که خدمات ایرلاین ها، متفاوت است. پس از خرید بلیط، اطلاعات کامل پرواز برای مسافر به نمایش گذاشته می شود تا با خیالی آسوده بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما ساری به اهواز را خریداری کند.

اطلاعات پرواز ساری به اهواز

مسیر ساری به اهواز را به علت طولانی بودن آن بهتر است با پرواز تجربه کنید. مسافت ساری به اهواز 707 کیلومتر است که طی آن حدود 1 ساعت و 23 دقیقه در شرایط آب و هوایی خوب طول می کشد. گاهی ممکن است به دلیل مساعد نبودن آب و هوا پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. یکشنبه و چهارشنبه در طول هفته روزهای پرواز ساری به اهواز است که با ایرلاین وارش با یک پرواز انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی اهواز

فرودگاه اهواز کجاست؟ فرودگاه بین المللی اهواز با دو ترمینال داخلی و خارجی در بلوار نفت اهواز در سال 1342 افتتاح شد و روزانه پذیرای 20 تا 30 پرواز داخلی و بین المللی است که مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه می توانند از تاکسی های چهارراه نادری- سه راه فرودگاه یا میدان چهارشیر سه راه فرودگاه یا از اتوبوس های خیابان سلمان فارسی (نادری)، ترمینال اتوبوس های کوی ملت- سه راه فرودگاه استفاده کنند. ایران ایر، تابان، کاسپین، ایرتور، آتا، نفت، آسمان، ماهان، کیش ایر، اترک، قشم ایر و زاگرس از ایرلاین های فعال در فرودگاه اهواز هستند که به صورت رفت و برگشت به فرودگاه های کویت، دبی، سیری، شیراز، خارک، تهران، اصفهان، عسلویه، کیش، یزد، شیراز، مشهد و رشت نشست و برخاست دارند. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از روزهای پرواز هواپیما ساری به اهواز و فرودگاه اهواز اطلاعات می توانند با شماره های 199 و 06134434601 تماس برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری اهواز

اهواز شهر صنعتی و نفت خیز ایران است که به شب زنده داری هایش معروف است. آرامگاه علی بن مهزیار اهوازی، خانه ماپار، آبشار کارون، رود کارون، موزه خراطی اهواز، تالاب بامدژ، بنای تاریخی معین التجار، بازار فلافل اهواز، پل هفتم اهواز، پل سیاه و سفید اهواز، موزه هنرهای معاصر، دانشگاه سه گوش، طولانی ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه، پل طبیعت کیانپارس و کلیسای سورت مسروپ از زیباترین جاهانی دیدنی اهواز برای مسافران این شهر است.