خرید بلیط هواپیما از ساری به مقصد بندرعباس

چگونه بلیط هواپیما ساری به بندرعباس بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، با نمایش بهترین گزینه ها و با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی بهتر است یا چارتر و لحظه آخری؟
هدف مسافر خرید بلیط پرواز برای مقصد موردنظر است. اما گاهی خرید بلیط ارزان برای مسافر الویت بیشتری دارد. 
بلیط سیستمی از ماه ها قبل پیش فروش می شود. اما بلیط چارتری در زمان های خاصی که مسافر کم و صندلی ها خالی مانده باشد به فروش می رسد.
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. اما بلیط چارتری برای سنین بالای ۲ سال یک قیمت است.
بلیط سیستمی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بازگشت داده می شود. اما بلیط چارتری طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود و بهتر است در صورت قطعی بودن سفر خریداری شود. 
بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. اما بلیط چارتری برای افراد همیشه در سفر، گزینه ی بهتری است.
همچنین بلیط سیستمی و چارتری برای کودکان زیر دو سال رایگان است.

مسافت پرواز ساری به بندرعباس چقدر است؟

پرواز ساری به بندرعباس عموما در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و تنها یکبار در روز معمولا در بعداز ظهر به حرکت در می آید. 
وارش و آتا از بهترین ایرلاین های کشور هستندکه در مسیر پروازی ساری به بندرعباس به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

مسافت پرواز ساری به بندرعباس حدود ۱۰۸۴ کیلومتر است که این مسافت ساعتی حدود ۱:۵۱ دقیقه تا ۲ ساعت از فرودگاه ساری به فرودگاه بندرعباس طی می کند. گاهی اوقات ممکن است این پرواز در شرایط نامساعدبودن آب و هوایی با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس با مساحتی حدود ۴ هکتار در ۵ کیلومتری بندر در سال ۱۳۵۰ تاسیس شده است و به عنوان یکی از مهم ترین فرودگاه های کشور به خاطر موقعیت استراتژیک و بندری این شهر در جنوب کشور محسوب می شود.
از این فرودگاه برای تمامی نقاط شهر تاکسی وجود دارد و مسافرین به راحتی می توانند به فرودگاه دسترسی داشته باشند.
همچنین مسافران برای اطلاعات بیشتر از لیست و ساعت پروازهای فرودگاه بندر عباس می توانند با شماره ۱۹۹ و یا اطلاعات فرودگاه شماره ۰۷۶۳۳۶۱۱۰۱۱ تماس برقرار کنند.

بندرعباس یکی از مهم ترین شهرهای جنوبی ایران برای ورود کالا و مسافر است و علاوه بر موقعیت تجاری، زیباترین آثار تاریخی را از دوره های مختلف درون خود جای داده که برای هر رهگذری دیدنی است.
معبد هندوها، چشمه آبگرم گنو، حمام گله داری، موزه آب و موزه مردم شناسی خلیج فارس، عمارت کلاه فرنگی، برکه های باران، غار خرسین و زیبایی های خلیج فارس از دیدنی های بندرعباس است که باید دید.