خرید بلیط هواپیما از ساری به مقصد کیش

در حال حاضر پرواز بین دو شهر ساری و کیش، کوتاه ترین مسیر و تهیه بلیط انلاین پرواز ساری به کیش بهترین انتخاب است. مسافران برای رزرو بلیط آنلاین می توانند از آژانس های هواپیمایی به صورت اینترنتی یا حضوری اقدام کنند. 

فلاوینگو با داشتن تیمی مجرب یکی از همین بهترین هاست، برای خرید بلیط های پروازی داخلی و خارجی. با انتخاب مبدا و مقصد، کلاس پروازی و تعداد نفرات لیستی از بهترین پروازهای روز برای مسافر نشان می دهد و مسافر می تواند در کمترین زمان و مقایسه ایرلاین ها و قیمت بهترین را باتوجه به شرایطش رزرو و خریداری کند.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی بهتر است یا بلیط لحظه آخری و چارتری؟ شاید برای بسیاری از مسافران سوال باشد که تهیه کدام بلیط بهتر است. هر مسافری برای سفر شرایط خاص خودش را دارد. بعضی سفرها نیاز به برنامه ریزی دارد از این رو خرید بلیط سیستمی بهتر است و با رزرو بلیط از هفته ها قبل می توان برای سفر برنامه ریزی کرد و همچنین در صورت کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. بلیط های لحظه آخری و چارتری همان طور که از نامشان پیداست، چند ساعت قبل از پرواز و در روزهایی که مسافر کم است به فروش می رسند. برای همه سنین یک قیمت دارند و بهتر است در صورت قطعی بودن سفر خریداری شوند، چراکه در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود.

پرواز ساری به کیش چقدر طول می کشد؟

پرواز منطقی ترین انتخاب بین دو شهر ساری و کیش است. پاییز و زمستان بهترین موقع برای سفر به زیبایی های کیش است.
پرواز ساری به کیش از فرودگاه ساری به فرودگاه بین المللی کیش حدود 1114 کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود 1:53 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد. گاهی ممکن است در صورت مساعدنبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

برنامه پروازی ساری به کیش عموما در روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه تنها با یک پرواز در روز به حرکت درمی آید.

وارش و کیش ایر از بهترین ایرلاین های فعال در این مسیر هستند. 

فرودگاه کیش در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه کیش در مرکز جزیره با 4 ترمینال و مساحتی حدود 9500 مترمربع از ساعت 6 صبح الی 24 پذیرای مسافران است. ترمینال شماره 1 جهت پروازهای خروجی و ترمینال شماره 2 برای پروازهای ورودی است.

پروازهای داخلی فرودگاه کیش به مقصد، سنندج، ارومیه، عسلویه، جم، گرگان، کاشان، ساری، کرمانشاه، رشت، بوشهر، همدان، یزد، تبریز، اهواز، کرمان، بندرعباس، اصفهان، مشهد، شیراز و تهران است و همچنین به مقصد مسقط و دبی نیز هم پرواز صورت می گیرد.

هواپیمایی زاگرس، تابان، سپهران، قشم، معراج، ماهان، کیش ایر، کارون، آسمان، ایران ایرتور، ایران ایر، کاسپین، اترک و آتا از این فرودگاه به عنوان یکی از قطب های پروازی خود استفاده می نمایند. 

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه کیش می توان با اطلاعات پرواز 199 و روابط عمومی 07644443300 ارتباط برقرار کرد.

کیش از زیباترین جزیره های جنوب ایران در آب های نیلگون خلیج فارس است که چهارفصل مخصوصا پاییز و زمستان میزبان گردشگران زیادی از گوشه و کنار ایران است. بوستان آهوان، خانه بومیان، اسکله تفریحی کیش، ساحل مرجانی کیش، جزیره هندورابی، شهر حریره، کشتی یونانی، شهر زیرزمینی کاریز، آب انبار، پارک ساحلی میرمهنا، روستای باغو کیش، پارک ساحلی سیمرغ کیش، دلفیناریوم کیش، خانه اعیانی، درخت سبز و مجموعه آوای خلیج فارس از زیبایی های جزیره کیش که برای هر گردشگری دوست داشتنی است.