خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیرجان

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیرجان، مسافران می توانند به شهر سیرجان و دیگر شهرهای اطراف آن مانند شهر بابک، بردسیر، نجف شهر، بافت، رابر و پاریز در کمترین زمان و بدون استرس سفر کنند. فرودگاه سیرجان در کنار گذر شرقی شهر است و سالانه میزبان بیش از 32 هزار مسافر از آن استفاده می کنند. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر سیرجان حدود 21 کیلومتر و 27 دقیقه است و مسافران برای رفت و آمد می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند. 

برای خرید بلیط هواپیما سیرجان می توانید فلاوینگو را انتخاب کنید و به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری بلیط موردنظر خود را تهیه کنید. برای خرید آنلاین کافی است مبدا ، تاریخ رفت و برگشت سفر، تعداد نفرات و کلاس پروازی مورد نظر را انتخاب کنید تا لیستی از بهترین پروازها به نمایش در آید. بدین ترتیب مسافران می توانند در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز، ارزان ترین بلیط هواپیما سیرجان را رزرو کنند. ضمناً شماره تلفن 43635000-021 هم برای رزرو تلفنی در خدمت شماست.

پروازهای داخلی به مقصد سیرجان

بلیط هواپیما مشهد سیرجان، بلیط هواپیما تهران سیرجان،  بلیط هواپیما اهواز سیرجان،  بلیط هواپیما اصفهان سیرجان،  بلیط هواپیما بندرعباس سیرجان، بلیط هواپیما کیش سیرجان و ... را می توانید در پایین همین صفحه رزرو کنید و همچنین نسبت به خرید بلیط چارتر سیرجان اقدام کنید. پس از جستجو می توانید نتایج را با هم مقایسه کنید و مناسب ترین بلیط را خریداری کنید. هواپیمایی ماهان تنها ایرلاین فعال در این فرودگاه است. دقت داشته باشید برای رفتن به جیرفت یکی از گزینه های مناسب، استفاده از فرودگاه سیرجان است. فاصله زمینی جیرفت و سیرجان هم حدود 280 کیلومتر است. مسافران برای اطلاعات بیشتر از برگزاری تورهای خارجی، رزرو بلیط پروازهای داخلی و بین المللی و همچنین برای مشاوره بیشتر می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد سیرجان

هم اکنون هیچ پرواز بین المللی در این فرودگاه انجام نمی شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از تابلو پرواز فرودگاه سیرجان باید با شماره 199 از شهرهای استان کرمان و شماره 03432110031 از دیگر شهرهای ایران تماس برقرار کنید.

قیمت بلیط هواپیما سیرجان بستگی به ساعت و روز پرواز و ایرلاین های ارائه دهنده دارد . فلاوینگو علاوه بر رزرو پروازهای داخلی و خارجی، خدمات مناسبی برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، رزرو هتل و تورهای گروهی به بهترین شهرها و زیباترین کشورهای دنیا به شما ارئه می دهد. تلفن 43635000-021 راهنمای شما خواهد بود.

سیستم حمل و نقل درون شهری سیرجان

مسافران شهر سیرجان برای رفت و آمد درون شهری می توانند از تاکسی های گذری و عبوری در سطح شهر، اتوبوس های شرکت واحد و آژانس تلفنی استفاده کنند.