خرید بلیط هواپیما از شیراز به مقصد کرمان

خرید بلیط آنلاین در حال حاضر طرفدار بیشتری در بین مسافران پرواز شیراز به کرمان دارد، چراکه مسافر به راحتی و در کمترین زمان می تواند مناسب ترین بلیط را طبق شرایط سفر خود خریداری و رزرو کند. 
کافی است با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بر روی سایت فلاوینگو، لیستی از پروازهای های روزانه مقصد موردنظر را برای مسافر نمایش می دهد و همچنین مسافرین می توانند باتوجه به برنامه سفرشان بلیط مورد نظر را به صورت آنلاین تهیه کنند.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی تهیه کنیم یا بلیط چارتری و لحظه آخری؟
خرید بلیط سیستمی یا چارتری تفاوتی در نوع صندلی و ایرلاین نیست. بلیط های سیستمی از ماه ها قبل بر روی سایت قابل خرید و رزرو هستند. برای کودکان زیر ۲ سال رایگان، کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و بالای ۲ سال یک قیمت است. در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. بلیط های چارتری و لحظه آخری در زمانی که صندلی های هواپیما خالی می مانند با قیمتی پایین تر و یا حتی نصفه قیمت به فروش می رسند. 

مسافت پرواز شیراز به کرمان چقدر طول می کشد؟

پرواز شیراز به کرمان در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه، تنها با یک پرواز در روز با ایرلاین ماهان به حرکت درمی آید.

پرواز از سریع ترین مسیرها بین این دو شهر است. مسافت پرواز شیراز به کرمان حدود ۴۳۹ کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود ۰۰:۳۸ دقیقه تا ۱:۰۵ دقیقه در شرایط مساعد آب و هوایی طول می کشد. گاهی اوقات در صورت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام می شود.

فرودگاه کرمان در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی با دو ترمینال داخلی و خارجی در مرکز استان کرمان قرار گرفته که از سال ۱۳۳۵ با دو پرواز در هفته به حمل و نقل مسافران اختصاص یافته است. استان کرمان یکی از پهناورترین استان های ایران است که علاوه بر شهر کرمان، شهرهای سیرجان، رفسنجان، جیرفت و بم هم فرودگاه دارند.
تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، کیش، زاهدان و اهواز از مسیرهای داخلی و بغداد و نجف از پروازهای خارجی در این فرودگاه هستند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی آیت الله رفسنجانی کرمان می توان با شماره ۱۹۹ و یا روابط عمومی ۰۳۴۳۲۱۱۰۰۳۱۲ ارتباط برقرار کرد.

کرمان شهری نیمه کویری و پنجمین شهر تاریخی ایران به دلیل داشتن تاریخی چند هزار ساله است و آثار دیدنی آن بازگو کننده ی تمدنی کهن از ایران زمین هستند.
حمام گنجعلی خان، گنبد جبلیه، باغ فتح آباد کرمان، بازارسنتی کرمان، باغ هرندی، موزه مردم شناسی زرتشتیان، مسجد جامع، بازار وکیل، مسجد ملک، یخچال زریسف، تخت دریا قلی بیگ و دیگر دیدنی های کرمان برای هر مسافری حیرت انگیز است.