خرید بلیط هواپیما از شیراز به مقصد ماهشهر

جمعه، معمولاً تنها روزی است که شما می توانید بلیط هواپیما شیراز ماهشهر رفت و برگشت را رزرو کنید. در واقع با توجه به کمبود مسافران این مسیر که بیشتر از کارکنان شرکت پتروشیمی ایران و فعالان صنایع پایین دستی پتروشیمی هستند، فقط برای روزهای جمعه هواپیماها از شیراز به سمت ماهشهر حرکت می کنند.

فرودگاه ماهشهر در غرب شهر و در شمال جاده ماهشهر آبادان قرار دارد و تا مرکز شهر، 6 کیلومتر فاصله دارد. زمان مفید پرواز شیراز ماهشهر حدود 35 دقیقه است و شما می توانید بعد از پیاده شدن از هواپیما، در کمتر از 15 دقیقه خود را به مرکز شهر بسانید.

سایت فلاونیگو با پشتوانه 10 سال سابقه در حوزه گردشگری در شرکت عالی گشت آریا، برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز ماهشهر، همه شرایط را برای شما آماده کرده است و شما فقط باید زحمت چند کلیک را بکشید. در صورت هر گونه مشکل در فرآیند خرید اینترنتی، می توانید با شماره 43635-021 تماس بگیرید و یا برای استفاده از خدمات پشتیبانی 24 ساعته فلاوینگو از خط ارتباطی 09054800413 استفاده کنید.

نحوه یافتن ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز ماهشهر در فلاوینگو

برخی از افراد تصور می کنند که برای یافتن ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز ماهشهر باید فقط به دنبال بلیط لحظه آخری باشند. باید بگوییم که این تصور کاملاً درست نیست. برای فهم درست این نکته، لازم است تا در مورد ساختار تعیین قیمت بلیط در سایت های فروش بلیط هواپیما، اطلاعات لازم را کسب کنید. 

حتماً دیده اید که وقتی در سایت فلاوینگو قیمت های یک مسیر را استعلام می کنید، اگر 15 دقیقه در همان صفحه باقی بمانید، قیمت های اعلام شده، اعتبار خود را از دست می دهند و شما باید صفحه را آپدیت کنید. این نحوه کارکرد، باعث می شود که قیمت ها تا آخرین لحظات هم قابل تغییر باشد و در نتیجه ممکن است حتی در آخرین لحظات هم قیمت بیلط هواپیما شیراز ماهشهر بالا برود. هر چند کمتر ممکن است که این اتفاق بیفتد ولی غیر ممکن هم نیست. مخصوصاً قیمت پروازهایی که اپراتور سایت ها می دانند که تقاضای زیادی دارد، ممکن است در آخرین ساعات پرواز به دلیل هجوم مسافران به سایت، بالا برود.

بنابراین برای پیدا کردن یک بلیط هواپیما ماهشهر شیراز ارزان، بهترین راه این است که که به طور مرتب صفحه مربوط به این پرواز را در فلاوینگو آپدیت کنید و خیلی منتظر لحظات آخر نمانید.

بلیط هواپیما شیراز ماهشهر چارتر بهتر است یا سیستمی ؟

اگر موضوع قیمت برای شما، در اولویت اول است بهتر است که به دنبال بلیط چارتر باشید. در حال حاضر بلیط هواپیما شیراز ماهشهر چارتر در فلاوینگو عرضه می شود و شما می توانید با سر زدن به سایت، آن را بخرید. بدی بلیط چارتر این است که قابل لغو نیست و اگر از سفر خود پشیمان شوید، هیچ مبلغی از آن به شما عودت نخواهد شد. ضمن اینکه بلیط چارتر برای همه گروه های سنی با مبلغ یکسانی عرضه می شود.

بلیط سیستمی هم مناسب کسانی است که می خواهند از مدتها قبل در مورد زمان سفر، خیال خود را راحت کنند. همچنین افرادی که با خانواده و کودکان سفر می کنند، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنند چون این بلیط ها برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است.

فرودگاه ماهشهر

فرودگاه ماهشهر در سال 1370 توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی   افتتاح شده است و در شهر بندری ماهشهر قرار دارد. این فرودگاه در ابتدا برای جابجایی کارکنان این شرکت و نیروهای کارخانه پتروشیمی بندر ماهشهر احداث شد ولی در ادامه، افراد دیگر هم به خیل مسافران پروازهای آن پیوستند. شما می توانید با شماره ۵۲۳۴۴۰۰۰ -061 با مسئولان این فرودگاه در تماس باشید و همچنین از طریق شماره 199 از وضع پروازهای شیراز ماهشهر مطلع شوید.

جاذبه های گردشگری بندر ماهشهر

ماهشهر یک شهر بندری است که شاخه های شمال غربی خلیج فارس – که به آن خور گفته می شود- از داخل آن می گذرد و همین موضوع این شرایط را برای ماهشهر آماده کرده است که بتواند به عنوان یک شهر بندری، به خلیج فارس راه داشته باشد. ماههشر دارای دو بخش قدیمی و بخش صنعتی است و کارخانه پتروشیمی ماهشهر که یکی از کارخانه های مهم پتروشیمی کشور است، در بخش صنعتی آن قرار دارد. یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ماهشهر وجود خور ها یا همان شاخه هایی از دریا است که در داخل خشکی امتداد دارد.