خرید بلیط هواپیما از شیراز به مقصد عسلویه

بلیط هواپیما شیراز عسلویه در همه روزهای هفته غیر از دوشنبه و جمعه در فلاوینگو قابل رزرو است. در حال حاضر در این دو روز، هیچ پروازی فرودگاه خلیج فارس عسلویه را به مقصد شیراز ترک نمی کند. باید بدانید که این پرواز در حدود 90 دقیقه زمان می برد. ضمناً فرودگاه خلیج فارس در 16 کیلومتری جنوب شرقی بندر عسلویه قرار دارد و با توجه به ترافیک کم این مسیر، شما به سرعت می توانید از بلوار خلیج فارس خود را به عسلویه برسانید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز عسلویه در حال حاضر چیزی بین 300 الی 400 هزار تومان است که البته این قیمت برای کلاس پروازی اکونومی است. شما می توانید این بلیط را به قیمتی کمتر از این بازه در فلاوینگو تهیه کنید.

فلاوینگو با نزدیک به 10 سال سابقه در موضوع پرواز و گردشگری، کار خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز عسلویه را برای شما راحت کرده است و شما می توانید از طریق باکس اصلی فلاوینگو در بالای صفحه، بلیط خود را رزرو کنید. ضمناً شماره تلفن 43635-021 متعلق به دفتر مرکزی فلاوینگو و شماره 09054800413 شماره پشتیبانی 24 ساعته فلاوینگو است و همکاران ما آماده پاسخگویی به اوامر شما هستند.

ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز عسلویه

برای رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز عسلویه باید به دنبال بلیط لحظه آخری باشید و یا اینکه بلیط چارتری هواپیما شیراز عسلویه بخرید. مشکلی که هست این است که بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر، کمتر پیدا می شود. در این مواقع بهترین کار این است که صفحه پرواز شیراز عسلویه در فلاوینگو را به طور مرتب آپدیت کنید تا اگر قیمت مناسبی پیدا شد، بلافاصله آن را بخرید.

بلیط سیستمی چه فرقی یا بلیط چارتر دارد ؟

بلیط سیستمی، ساده ترین نوع بلیط است که قیمت آن توسط ایرلاین ها تعیین می شود. خوبی این بلیطها در این است که اولاً قابل لغو هستند و ثانیاً برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها هستند. در واقع اگر شما به موقع اطلاع دهید می توانید بلیط سیستمی را لغو کنید و بخش زیادی از مبلغ خود را پس بگیرید. البته میزان بازگشت مبلغ در هر ایرلاینی متفاوت است. هر ایرلاینی برحسب اینکه چه مدت قبل از پرواز، بلیط را کنسل کنید، درصد متفاوتی را برای عودت مبلغ در نظر می گیرد.

بلیط چارتر بلیطی است که آژانس های هواپیمایی به عنوان واسطه بین مسافران و شرکت های هواپیمایی، از شرکت های هواپیمایی چارتر ( دربست) می کنند و در ادامه خودشان به قیمت مناسبی می فروشند. این آژانس ها با توجه به وضعیت بازار، ممکن است قیمت نهایی بلیط را بالا یا پایین ببرند.

بنابراین در مجموع باید گفت که بلیط سیستمی گران تر ولی از لحاظ قطعیت تاریخ سفر شما، مناسب تر است و شما می توانید برای سفرهای خانودگی حساب ویژه ای روی آن باز کنید. از طرف دیگر، بلیط چارتر هم بلیطی است که معمولاً قیمت پایین تری دارد ولی فواید بلیط سیستمی را ندارد.

فرودگاه خلیج فارس عسلویه     

فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه از جمله جوان ترین و مدرن ترین فرودگاه های کشور است که در بندر عسلویه در استان بوشهر قرار دارد. این فرودگاه کمتر از 15 سال پیش برای فعالان عرصه صنعت نفت جهت رفت و آمد به منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی و عسلویه ساخته شد. گفته می شود بعد از فرودگاه امام خمینی تهران، این فرودگاه مدرن ترین فرودگاه کشور است. این فرودگاه در 16 کیلومتری جنوب شرقی بندر عسلویه قرار دارد و با اتوبان خلیج فارس در امتداد خلیج فارس به این بندر وصل می شود. برای ارتباط با مسئولان این فرودگاه می توانید با شماره 31373839-077 تماس بگیرید. همچنین شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای این فرودگاه قرار داده شده است.

عسلویه، میدان مسابقه ایران و قطر در استخراج منابع نفت و گاز

عسلویه نامی مشهور در سطح کشور و جهان است. منطقه ای که بخش زیادی از ذخایر نفت و گاز ایران در حال حاضر از طریق این منطقه از دخایر پارس جنوبی خلیج فارس استحصال می شود و از آن جایی که قطری ها هم از طریق زیر زمین به این بشکه عظیم نفت و گاز دسترسی دارند، استخراج منابع از آن تبدیل به رقابت بزرگ ایران با قطری ها شده است. نام دیگر عسلویه، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس است که از غرب به روستای شیرینو، از شرق به روستای چاه مبارک و از شمال به سلسله جبال زاگرس و در نهایت از جنوب به خلیج فارس منتهی می شود.