خرید بلیط هواپیما شیراز به ساری

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به ساری سفری آسان را تجربه کنید. قیمت بلیط هواپیما شیراز به ساری را به صورت آنلاین از سایت فلاوینگو چک کنید و در کمترین زمان ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به ساری را خریداری و رزرو کنید. مسافران برای مشاهده آخرین وضعیت قیمت یا ظرفیت های موجود در سایت فلاوینگو می بایست، با انتخاب مبدأ و مقصد، تعداد مسافران، تاریخ رفت و برگشت و نوع بلیط خود اعم از بیزینس یا اکونومی، چند لحظه منتظر باشید تا لیستی از بلیط های ایرلاین های مختلف پیش روی شما قرار گیرد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به ساری به صورت رفت و برگشت، به صورت 24 ساعته در فلاوینگو امکان پذیر است. فلاوینگو با ارائه پشتیبانی 24 ساعته، ارائه مناسب ترین قیمت پروازهای شیراز به ساری و استرداد به موقع بلیط هواپیما، یکی از بهترین انتخاب ها برای مسافران پروازی است. همچنین در این سایت امکان خرید انواع بلیط های سیستمی و چارتری فراهم است و می توان در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای دنیا به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب بلیط مقصد مورد نظر را رزرو کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از روزهای پرواز شیراز به ساری و مشاوره مسیرهای پروازی به تمام شهرهای ایران و جهان با شماره ۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ هم بعد از خرید در خدمت شماست.

اطلاعات پرواز شیراز به ساری

پروازهای شیراز به ساری در 2 روز هفته و روزهای یکشنبه و پنج شنبه به صورت رفت و برگشت با ایرلاین آسمان انجام می شود. فاصله فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز تا فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری 776 کیلومتر  است. این فاصله را هواپیما در حدود 1 ساعت و 40 دقیقه طی می کند تا به مقصد برسد. البته گاهی ممکن است پرواز به علت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی ساری

فرودگاه ساری کجاست؟ فرودگاه بین المللی ساری در 20 کیلومتری شهر، در مسیر اتوبان ساری- نکا، در شهرستان میانرود، در انتهای بزرگراه جدید فرودگاه در بلوار شاه آباد رو به روی هتل بادله قرار دارد و در هر ساعت میزبان یک پرواز است. پروازهای داخلی فرودگاه ساری به شهرهای مشهد، تهران، بندرعباس، اصفهان، عسلویه، اهواز و شیراز در طول هفته به صورت رفت و برگشت با بهترین ایرلاین های کشوری مانند: ایران ایر، کاسپین، آسمان، آتا، کیش ایر و وارش انجام می شود. پروازهای خارجی فرودگاه ساری هم به شهرهای دوبی، استانبول، باکو، تفلیس، جده و مدینه با هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی سعودی طبق برنامه فرودگاه به حرکت در می آیند.

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای شیراز به ساری و مشاهده فرودگاه ساری تابلو پرواز می توانند با شماره 199 یا فرودگاه ساری شماره تماس 01133718004 ارتباط برقرار کنند.

بلیط هواپیما شیراز به ساری چارتر

به طور کلی بلیطهای هواپیما به دو نوع بلیط سیستمی و چارتر تقسیم می شود. بلیط سیستمی همان بلیطهای معمول است که قیمت آن توسط ایرلاین ها و یا سازمان هواپیمایی کشوری مصوب می شود. ویژگی مثبت بلیط سیستمی این است که قابل لغو است و شما می توانید تا چند ساعت قبل از سفر آن را لغو کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. ویژگی دیگر این بلیط آن است که برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال نیمبها است. بلیط چارتر هم بلیطی است که صندلی های آن مدتها قبل از پرواز توسط آژانس ها از شرکت های هواپیمایی اجاره ( چارتر) شده است و در نزدیکی پرواز با قیمت تعیین شده توسط آژانس به فروش می رسد. قیمت بلیط شیراز به ساری چارتر در زمان هایی که مسافر این مسیر کم باشد، پایین می آید و شما می توانید آن را از فلاوینگو تهیه کنید. ضمناً بلیط سیستمی مزایای بلیط سیستمی را ندارد.

جاذبه های گردشگری ساری

دریای خزر، باداب سورت، دریاچه چورت، دریاچه الندان، روستای سنگده، سد سلیمان تنگه، آبشار اوبن، خانه و موزه کلبادی، عمارت فاضلی، پناهگاه حیات وحش میانکاله، پناهگاه حیات وحش دشت ناز، مسجد جامع شاه عباسی، میدان زیبای ساعت،
پارک دیدنی شهید زارع، سد زیبا و عظیم شهید رجایی، بازار سنتی و قدیمی ساری، خانه تاریخی رمدانی ها، برج مدور آجری رسکت، پارک تفریحی ملل، تالاب نیلوفری حمیدآباد، تالاب سراندون و بالندون، بنای تاریخی شاطرگنبد از زیباترین دیدنی های ساری برای مسافران این شهر هستند.