خرید بلیط هواپیما تبریز به مقصد شیراز

روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه در هر هفته، بلیط هواپیما تبریز شیراز ارائه نمی شود. بنابراین اگر در روز پنجشنبه از تبریز به شیراز بروید، باید آخر هفته را در شیراز بمانید مگر اینکه بخواهید این مسیر طولانی را به صورت زمینی برگردید. قیمت بلیط هواپیمای تبریز شیراز رفت و برگشت در کلاس اکونومی چیزی بین 350 تا 500 هزار تومان است. در حال حاضر بلیط چارتر تبریز شیراز هم تقریباً در همان بازه قیمتی در سایت های مختلف ارائه می شود که اکثراً یک بلیط چارتر واقعی نیستند و متأسفانه فقط از این نام سوء استفاده می شود.

 با توجه به مشتریان زیاد این مسیر پروازی در تمام روزهای برنامه پرواز، قیمت بلیط هواپیما تبریز شیراز در هیچ روزی به طور ثابت ارزان نمی شود و کاهش قیمت ها در برخی روزها، از الگوی خاصی پیروی نمی کند و تابع مصالح داخلی ایرلاین ها است.

فاصله فرودگاه شیراز تا مرکز شهر خیلی زیاد نیست و شما از فرودگاه می توانید به هر نقطه از شهر، در کمتر از 30 دقیقه برسید. مدت زمانی که این پرواز طول می کشد بنابر اعلام ایرلاین های مختلف چیزی بین 110 الی 120 دقیقه است که جزو زمان های طولانی در میان پروازهای داخلی است.

رزرو اینترنتی بلیط تبریز شیراز را به راحتی می توانید در سایت فلاوینگو به انجام برسانید و در ضمن از خدمات متنوع ما بهره مند شوید. در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید با شماره تلفن 021-43635 و یا 09054800413 تماس بگیرید. همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو در تهران، آماده خدمت رسانی به شما هستند.

آیا بلیط لحظه آخری هواپیما تبریز شیراز در فلاوینگو ارائه می شود؟

بله! شما می توانید با بررسی دائم صفحه مربوط به قیمت بلیط هواپیما تبریز شیراز، به طور مرتب آن را آپدیت کنید. قیمت هایی که برای آخرین صندلی های باقیمانده یک هواپیما در لحظات نزدیک به پرواز ارائه می شوند، در واقع همان بلیط لحظه آخری تبریز شیراز هستند. نکته ای که باقی می ماند این است که شما باید آنقدر روحیه سفر مناسبی داشته باشید که به محض اینکه چنین بلیطی نصیب شما شد، بار سفر را ببندید.

بلیط چارتر تبریز شیراز بهتر است یا بلیط سیستمی؟

بستگی دارد که خواسته شما چه باشد و چه چیزی برایتان مهمتر است؟ بلیط سیستمی که در حال حاضر شایع ترین نوع بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها به فروش می رسد، دو مزیت اصلی نسبت به بلیط چارتر دارد؛ اول اینکه شما می توانید آن را کنسل کنید و بسته به اینکه چقدر زود اعلام کرده باشید با پرداخت جریمه، بقیه مبلغ بلیط خود را پس بگیرید. مزیت دیگر این است که بلیط سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها محاسبه می شود. بنابراین برای افرادی که می خواهند از مدتها پیش سفر خود را قطعی کنند و نگرانی از عدم پیدا شدن بلیط نداشته باشند و همچنین برای افرادی که با خانواده و کودکان سفر می کنند، این نوع بلیط بهتر است.

افرادی که دغدغه قیمت برایشان از همه چیز مهمتر است، باید به دنبال رزرو بلیط چارتر تبریز شیراز باشند. قیمت بلیط چارتر معمولاً توسط آژانس های هواپیمایی تعیین می شود و از دست ایرلاین ها خارج است. خوبی بلیط چارتر این است که شما می توانید آن را کمی ارزان تر از بلیط سیستمی در بازار پیدا کنید.

فرودگاه شیراز    

فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز که چهارمین فرودگاه کشور از لحاظ ترافیک هواپیماها است از لحاظ دسترسی به مترو، اتوبوس و تاکسی وضعیت بسیار خوبی دارد و شما می توانید بعد از خارج شدن از این فرودگاه، طی مدت 15 دقیقه خود را به مرکز شهر برسانید. در صورت نیاز به ارتباط با مسئولین این فرودگاه می توانید با شماره 071-37115000 و  برای اطلاع از آخرین وضع پروازهای این فرودگاه، با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز مرکز استان فارس در نواحی جنوب غربی ایران است و از لحاظ تعداد جاذبه های گردشگری جزو 3 استان برتر کشور است. دیدار از پاساراگاد محل دفن کوروش بزرگ، مهمترین هدف گردشگران برای سفر به شیراز و سوار شدن بر پرواز شیراز است. شما می توانید مقالات جالبی در مجله فلاوینگو در مورد مکان های گردشگری شیراز بخوانید. مهمترین عناوین این مکان ها عبارت است از:

بازار وکیل، بارگاه شاهچراغ، آرامگاه سعدی، تخت جمشید و آرامگاه کوروش کبیر، غار شاپور، آرامگاه حافظ، باغ عفیف آباد، حمام وکیل و ...