خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد سبزوار

در حال حاضر از دو طریق می توان برای خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار اقدام کرد: حضوری و آنلاین.
فلاوینگو از آژانس های هواپیمایی برتر در فروش پروازهای خارجی و داخلی که مسافران می توانند برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سبزوار به تهران و دیگر مسیرها اقدام کنند. با انتخاب مسیر مبدا و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی؛ لیستی از پروازهای تاریخ موردنظر به مسافران پیشنهاد می دهد که با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها می توان بهترین بلیط هواپیما از تهران به سبزوار را آنلاین رزرو و خریداری کرد. یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.
مسافران برای اطلاعات بیشتر از مسیرهای پروازی با شماره 02143635 و یا تلفن پشتیبانی 24 ساعته 09054800413 تماس برقرار کنند.

نرخ بلیط هواپیما از تهران به سبزوار باتوجه به ایرلاین های ارائه دهنده و روز و ساعت پرواز متفاوت است. 
از دو طریق می توان بلیط پرواز را خریداری کرد: سیستمی و لحظه آخری یا چارتری.
بلیط چارتری یا لحظه آخری؛ پیشنهادی ویژه برای خرید پرواز ارزان سبزوار تهران است، زمانی که صندلی های هواپیما خالی می مانند و برای ضرر کمتر به فروش می رسند. 
بلیط پرواز برای کودکان زیر 2 سال رایگان است. بلیط چارتری برای سنین بالای 2 سال یک قیمت دارد و بلیط سیستمی برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست. 
بلیط سیستمی را می توان از ماه ها قبل خریداری کرد و در صورت کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر استرداد می شود. بلیط چارتری در چند ساعت یا چند روز قبل از پرواز در صورت خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسد. در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود.

اطلاعات پرواز تهران به سبزوار

مسافت پرواز تهران به سبزوار 568 کیلومتر را طی می کند و مدت زمان پرواز تهران سبزوار حدود 00:49 تا 1:50 دقیقه در شرایط خوب آب و هوایی طول می کشد. 

پرواز تهران سبزوار چه روزهایی است؟ در هفت روز هفته پرواز تهران به مقصد سبزوار تنها با یک پرواز به حرکت درمی آید. آتا، ماهان، ایران ایر از ایرلاین های فعال کشور در مسیر تهران سبزوار هستند.

در مجموع قیمت بلیط پرواز تهران سبزوار به عوامل مختلفی از جمله ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد. اما مسافران؛ بلیط هواپیمای تهران به سبزوار را می توانند در کمترین زمان از فلاوینگو تهیه کنند.

فرودگاه سبزوار کجاست؟

فرودگاه سبزوار در 8 کیلومتری شهر واقع شده و بزرگترین فرودگاه تابعه اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی به شمار می آید. 
مسافران برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه سبزوار می توانند با شماره های 05144449100 و 199 ارتباط برقرار کنند.

سبزوار از بزرگترین شهرهای استان خراسان رضوی که تاریخ پر فراز و نشیبی را طی کرده و این شهر به عنوان یکی از نمادهای تاریخ علم ایران و زادگاه اندیشمندان و شاعران گرانقدری شناخته شده است. در این شهر حدود 500 اثر تاریخی کشف شده که تنها 100 اثر به ثبت ملی رسیده است. مصلی تاریخی سبزوار، مسجدجامع، بقعه امامزاده یحیی، آتشکده خانه دیو، منار مسجد سبزوار، آتشکده میر مظفر، خانه اسکویی، آرامگاه بقراط، یخدان های سبزوار، روستای بلاش آباد، آبشار برغمد و دیگر دیدنی های سبزوار برای هر گردشگری دوست داشتنی است.