خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران بجنورد بهترین راه برای خرید بلیط تهران به بجنورد است. کافیست برای این کار وارد باکس بالای صفحه در سایت فلاوینگو شوید و با انتخاب زمان سفر و گزینه های اکونومی یا بیزینس کلاس و ... بلیط تهران بجنورد خود را ثبت کنید.

در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید و یا نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت تلفنی یا حضوری از مشاوره رایگان توسط کارشناسان فروش فلاوینگو برخوردار شوید. کافیست با شماره های تلفن های 43635-021 و یا 09054800413 تماس بگیرید و یا حضوراً به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ تشریف بیاورید.

در ادامه منتخبی از نکات لازم برای انتخاب بهترین بلیط هواپیما تهران بجنورد آورده شده است:

آیا همیشه بلیط چارتری از سیستمی ارزان تر است؟

برای اینکه بهترین بلیط هواپیما تهران بجنورد نصیب شما شود باید تفاوت بلیطهای چارتر، سیستمی و لحظه آخری را به خوبی درک کنید. بلیط چارتر بلیطی است که اصطلاحاً به طور عمده یا دربستی با قیمت کمتر، توسط آژانس ها از ایرلاین ها خریداری می شود و در نتیجه قیمت آن توسط خود آژانس تعیین می شود. بلیطی که ایرلاین می فروشد، اصطلاحاً بلیط سیستمی است و قیمت آن تحت قوانین ایرلاین ها یا سازمان هواپیمایی کشوری تعیین می شود و به طور سالانه تغییر می کند.

قیمت بلیط چارتری تهران بجنورد مانند همه بلیطهای چارتری دیگر، بسیار متغیر است و مدیران آژانس در یک مدیریت پویا، متناسب با زمان پرواز و تعداد متقاضیان آن، قیمت را تغییر می دهند. مزیت اصلی بلیط چارتری به سیستمی این است که قیمت آن معمولاً کمتر است ولی بدی آن این است که قابل لغو نیست و برای تمام گروه های سنی یکسان است. در حالی که اگر بلیط سیستمی داشته باشید در صورت کنسل شدن سفر، می توانید تا 70 درصد از مبلغ بلیط را پس بگیرید و همچنین می توانید برای افراد 2 تا 12 سال  با قیمت نصف بزرگسالان، رزرو بلیط تهران بجنورد را انجام دهید.

در مورد بلیط لحظه آخری تهران بجنورد هم باید بگوییم که پیدا کردن این بلیطها برخلاف تصور همگان خیلی سخت نیست. فقط کافیست روحیه سفر بالایی داشته باشید. در واقع اگر کوله سفر شما همیشه آماده باشد و در سیستم اطلاعرسانی فلاوینگو عضو باشید، می توانید به محض اطلاع از زمان بلیط لحظه آخری تهران بجنورد، به سمت بجنورد حرکت کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران بجنورد

قیمت بلیط هواپیما تهران بجنورد چارتر در حال حاضر در کلاس اکونومی چیزی بین 200 الی 400 هزار تومان است. ولی در حالت کلی بهتر است که قیمت بلیط هواپیما تهران بجنورد را در سایت فلاوینگو به صورت به روز استعلام کنید. فرودگاه مهرآباد تهران وظیفه انجام پروازهای داخلی را بر عهده دارد و انجام پروازهای خارجی وظیفه ایست که سالها پیش به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) سپرده شده است. شما می توانید با شماره 61021 با تلفنخانه مرکزی این فرودگاه و یا با شماره 199 با اطلاعات پرواز کل کشور ارتباط برقرار کنید.

زمان پرواز هواپیمای تهران بجنورد

برنامه پروازهای بجنورد اینطور است که روزانه چندین هواپیما از تهران به مقصد بجنورد حرکت می کنند و با توجه به اینکه چابهار، شهری خوش آب و هواست در همه فصول، پرواز تهران بجنورد دایر است و لازم نیست نگران پیدا نکردن بلیط باشید. کافیست حداقل 24 ساعت قبل از پرواز، اقدام به رزرو بلیط تهران بجنورد کنید.

جاذبه های گردشگری بجنورد

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرقی ایران است. این شهر از شمال با کشور ترکمنستان و از شرق با شهرهای شیروان و اسفراین و از غرب با جاجرم و آشخانه همسایه است.

بجنورد را شهر اسب ایران نامیده اند چون همه ساله مسابقات اسب دوانی و انتخاب زیباترین اسب در این شهر برگزار می شود و از بسیاری از کشورها، به خصوص کشورهای همسایه در آن شرکت می کنند. با حضور در بجنورد می توانید شاهد رقابتهای پرهیجان اسب دوانی در این شهر باشید. برای آشنایی بیشتر با بجنورد می توایند مقاله جاذبه های گردشگری بجنورد را در مجله فلاوینگو بخوانید ولی مهمترین جاذبه های گردشگری بجنورد در زیر هم آمده است :

گردشگاه بش قارداش، عمارت مفخم، دریاچه سد شیرین دره ، غار سوله قواق ، بند خاکی عبدل آباد ، حسینیه جاجرمی ها و ...