خرید بلیط هواپیما تهران به مقصد شهرکرد

رزرو اینترنتی و خرید بلیط هواپیما تهران شهرکرد، بهترین و آسان ترین راه برای سفر بین این دو شهر است. با کمترین زمان در سایت فلاوینگو و با انتخاب تاریخ رفت و برگشت سفر، گزینه های بیزینس کلاس و اکونومی و تعداد نفرات به راحتی می توان بلیط تهران به شهرکرد را خریداری و رزرو کرد.

خرید بلیط آنلاین گزینه ی بهتری است، نسبت به خرید حضوری. فلاوینگو با ارائه بهترین خدمات برای مسافرین، مشاوره های رایگان توسط کارشناسان مجرب فروش، در هر شراطی بهترین گزینه را برای مسافر در نظر می گیرد. 
بهترین راه برای ارتباط گرفتن با فلاوینگو تماس با شماره 43635-021 و یا 09054800413 شماره پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد. یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

بلیط سیستمی یا بلیط چارتری و لحظه آخری؟
بلیط های سیستمی بهترین انتخاب برای سفرهای کاری و خانوادگی، بلیط های چارتری و لحظه آخری مناسب برای افراد همیشه در سفر است.
بلیط سیستمی را می توان از ماه ها قبل خرید، قیمت بلیط برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی 50 تا 70% مبلغ به مسافر قابل استرداد است.
بلیط لحظه آخری و چارتر در زمانی که تعداد مسافرین کاهش پیدا می کند و باتوجه به خالی ماندن صندلی های هواپیما، بلیط ها با قیمت پایین تری و گاهی اوقات هم نصف قیمت به فروش می رسند. قیمت بلیط برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی مبلغ براساس قوانین کنسلی بازگشت داده می شود.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد به عواملی مختلفی همچون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، روز و مسیر پرواز، کلاس پروازی و دیگر عوامل بستگی دارد، اما با استفاده از نکات گفته شده می توان بلیط های داخلی و خارجی را با مناسب ترین قیمت از فلاوینگو تهیه کرد.

مدت زمان پرواز تهران شهرکرد

فاصله تهران تا شهرکرد با هواپیما حدود 32 دقیقه تا 1:10 دقیقه است که گاهی پرواز باتوجه به شرایط و مساعد نبودن آب و هوا با تغییر مسیر و تاخیر انجام می شود. این پرواز از فرودگاه مهرآباد تا فرودگاه شهرکرد، مسافتی در حدود 377 کیلومتر را طی می کند. 

پرواز تهران به شهرکرد در روزهای شنبه، سه شنبه، چهارشنبه یک بار در روز و معمولا عصرها به حرکت در می آید. 

ماهان از بهترین ایرلاین هایی است که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کند.

اطلاعات فرودگاه شهرکرد

فرودگاه شهرکرد در 4 کیلومتری شهر، مرتفع ترین فرودگاه کشور در جنوب بام ایران که در 3 کیلومتری جاده شهرکرد به فارسان قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای شهرکرد می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه شهرکرد با شماره 03832270901 تماس برقرار کرد.

شهرکرد از شهرهای مرکزی ایران، که در 97 کیلومتری غرب اصفهان واقع شده و لقب بام ایران به دلیل مرتفع بودن به شهرکرد داده شده که با چشم اندازی محسورکننده و تاریخی کهن در لیست شهرهای گردشگری ایران می درخشد. علاوه بر زیبایی های طبیعی از قدیمی ترین شهرهاست که از گذشته های بسیار دور محل سکونت اقوام گوناگونی بوده و همین کشفیات باعث شده گردشگران زیادی از دوستداران تاریخ و طبیعت به زیبایی های شهر سفر کنند و از تماشای دیدنی هایش لذت ببرند. جاذبه های گردشگری شهرکرد از زیباترین هاست که در سفر به این شهر باید دید.
آبشار زردلیمه در میان کوه های سر به آسمان کشیده زاگرس، پل زمان خان سامان بر روی رودخانه زاینده رود، قلعه دزک با شگفتی هایی از دوره قاجار، مسجدجامع شهرکرد یادگاری از قرن سیزدهم هجری، شیرسنگی نماد مردمان لر، سنگ نوشته مشروطیت معروف به پیرغار، خانه ستوده چالشتری قلعه یادگاری از دوران صفوی و قاجار و حمام خان با معماری زیبا و استحکام بالا از زیباترین جاذبه های گردشگری شهرکرد هستند که باید دید.