خرید بلیط هواپیما تهران به  مقصد گرگان

برای خرید بلیط هواپیما از دو طریق می توان اقدام کرد: آژانس ها و ایرلاین ها. آژانس ها گزینه بهتری برای خرید بلیط هستند، چراکه از ماه ها قبل بلیط ها را به صورت عمده از ایرلاین ها پیش خرید و براساس روز و ساعت پرواز بلیط ها را قیمت گذاری می کنند و به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رسانند.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به گرگان است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از تهران به گرگان چه زمانی می باشد؟ از تهران به گرگان هر روز پرواز دارد. اما زمان خرید بلیط بستگی به شرایط مسافر دارد، اگر سفر کاری یا خانوادگی باشد، بهتر است از قبل بلیط به صورت سیستمی، رزرو و خریداری شود. اما اگر سفری مقرون به صرفه و پرواز ارزان، مدنظر است خرید بلیط چارتری گزینه بهتری است. چارتری ها در زمانی که صندلی های هواپیما خالی می ماند، آژانس ها برای ضرر کمتر بلیط ها را با قیمت کمتر یا حتی نصف قیمت می فروشند.

پرواز تهران به گرگان چقدر طول می کشد؟

پرواز تهران به گرگان مسافتی حدود ۳۰۱ کیلومتر طی می کند که این مسافت بین ۲۶ دقیقه تا ۱ ساعت طول می کشد، گاهی ممکن است به علت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز تهران به مقصد گرگان هر روزه از ساعت ۶:۱۵ دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت ۲۱:۴۰ دقیقه به حرکت درمی آید. 

آسمان، ایرتور، پویا، قشم ایر و ایران ایر از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر پرواز تهران به گرگان به مسافران خدمت رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی گرگان

فرودگاه بین المللی گرگان در شمال شهر گرگان واقع شده است و سالانه میزبان بیش از صدهزار مسافر است. در حال حاضر در مسیرهای تهران، مشهد، زاهدان، کیش و بندرعباس به صورت روزانه و هفتگی پرواز دارد. همچنین به طور مستمر در طول سال، هر هفته پروازهای عتبات عالیات برقرار است.
ایران ایر، آسمان، قشم ایر، کیش ایر، زاگرس و پویا ایر از ایرلاین های فعال فرودگاه گرگان هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی و عتبات عالیات می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه ۰۱۷۳۱۲۲۰۱۹۹ ارتباط برقرار کرد.

گرگان با طبیعت زیبایش یکی از بی نظیرترین شهرهای شمالی ایران است. ناهارخوران، جنگل النگدره، طبیعت سردانسر، جنگل توسکستان، دریاچه توشن، آبشار شصت کلاته، آبشار نومل، آبشارهای دره تل انبار، کوه تاورنراب، کوه تل انبار، گرگان رود، منطقه شکار ممنون چلچلی، منطقه حفاظت شده جهان نما، جنگل شصت کلا، آبشار رنگو، آبشار زیارت و دیگر جاذبه های گردشگری گرگان برای هر مسافری مجذوب کننده است.