خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام

خریدن بلیط ارزان هواپیما تهران به ایلام از هدف اکثریت مسافرین است. معمولا قیمت های این مسیر از ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومان متغیر است. بلیط چارتری و لحظه آخری بهترین گزینه های سفر ارزان هستند، در روزهایی از سال که تعداد مسافرین کم می شود و صندلی هواپیماها خالی می ماند، برای پر کردن صندلی ها، بلیط ها با قیمت کمتر یا نصف قیمت به فروش می رسند.

بلیط های سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی هستند که می توان برای سفر، برنامه ریزی دقیق تری داشت و طبق قوانین کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد داده می شود.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما تهران به ایلام، براساس عواملی همچون شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده، ساعت و مسیر پروازی و کلاس پروازی تعیین می شود. اما با کمی زمان و جستجو کردن در لیست پروازهای داخلی تهران به ایلام در سایت فلاوینگو می توان بهترین انتخاب را داشت.

پرواز تهران به ایلام از محبوب ترین مقاصد پروازی به دلیل مسافت طولانیست. فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی با پشتیبانی ۲۴ ساعته، این امکان برای مسافران این شهر فراهم کرده تا در کمترین زمان، بلیط هواپیمای تهران به ایلام را رزرو و خریداری کنند.

مدت زمان پرواز تهران ایلام

مسافتی که پرواز تهران ایلام طی می کند، ۵۰۸ کیلومتر است که در زمانی حدود ۴۴ دقیقه تا ۱:۳۰ طول می کشد؛ البته این زمان در شرایط مساعد آب و هوایی اتفاق می افتد. اما ممکن است گاهی به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی پرواز با تغییر مسیر و کمی تاخیر انجام شود. 

پروازهای هواپیما از تهران به ایلام معمولا در تمام روزهای هفته از ساعت ۶:۲۵ دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه به حرکت در می آید.

در حال حاضر پرواز تهران ایلام، از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بین المللی شهدای ایلام، بهترین مسیر برای رسیدن به این شهر است. هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان و هواپیمایی ایران ایر از بهترین هایی هستند که در این مسیر به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه ایلام

فرودگاه شهدای ایلام، تنها میزبان پروازهای داخلی است. قبل از سفر برای اطلاعات بیشتر از وضعیت پروازها با شماره تلفن ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۲۲۳۶۸۰۰-۰۸۴ تماس بگیرید.

ایلام، عروس زاگرس، سرزمین چندرنگ که، با چشم اندازهای طبیعی زیبایش معروف است. ایلام از دیرباز جایگاه شهرنشینی و گهواره فرهنگی برای ایرانیان بوده. شهری که رنگ و بوی تاریخ را، از دوره ایلامیان به خود دارد، همچنین از قطب های مهم گردشگری و موردتوجه برای مسافران داخلی و خارجی است. از مهم ترین شهرهای غرب کشور که هر ساله زائران زیادی از این مسیر رهسپار کربلا می شوند. استان ایلام در حصاری از زیبایی های طبیعی همچون ارتفاعات جنگلی و کوه های سربه فلک کشیده محصور شده که چهارفصلش زیبا و دیدنی هایش بی نظیر است.
کوه قلاقیران سبکی الهام بخش برای برج آزادی، منطقه جنگلی ششدار از زیباترین تفرجگاه ها، روستای بانقلان بر روی تپه قلعه تاریخی توت در دهستان ده پایین، دره ارغوان با گل های رنگارنگ، مانشت کوهی با جنگل های انبوه، آبشار گچان با چشم اندازی در دل کوه، قلعه اسماعیل خان در ارتفاعات آب انبار، سنگ نوشته تخت خان در روستای بانروشان، آبشار سرطاف ایلام، آبشار وه ریز از جاذبه های دیدنی ایلام و قلعه والی عمارت تابستانی غلام رضاخان والی لرستان پشتکوه، مسجد صاحب الزمان از پرزائرترین مساجد ایران، پارک سراب با درختان کهنسال، کبیرکوه و طاق شیرین فرهاد از دیگر دیدنی ها استان ایلام است.