خرید بلیط هواپیما تهران به خرم آباد

پرواز تهران به خرم آباد تقریباً در اکثر روزهای هفته ارائه می شود و بنابراین خرید بلیط هواپیما تهران به خرم آباد از لحاظ زمانی، محدودیت خاصی ندارد. البته باید بدانید که نمی توان روز خاصی را به عنوان روزهای کاهش قیمت نام برد و قیمت این بلیط در روزهای مختلف، متغیر است. بازه تغییر قیمت این بلیط هم بین 200 الی 450 هزار تومان است. 

پرواز تهران خرم آباد حدود 45 دقیقه طول می کشد. فرودگاه خرم آباد هم در جنوب غربی این شهر قرار دارد و حدود 7 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه و خروج از آن، حدود 15 دقیقه وقت نیاز دارید تا به مرکز شهر برسید. ضمناً بلیط هواپیما تهران خرم آباد چارتر هم به ندرت عرضه می شود.

سایت فلاوینگو این افتخار را دارد که با ارائه همه بلیطهای داخلی، تجربه خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران خرم آباد را برای شما رقم بزند. البته اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید با کارشناسان فلاوینگو از طریق شماره 43635000-021 در تماس باشید. ضمناً بعد از خرید بلیط، با شماره 09054800413 شما را تنها نخواهیم گذاشت. 

بلیط هواپیما تهران خرم آباد چارتر

چارتر در لغت به معنای کرایه کردن و دربست گرفتن است. وقتی یک آژانس هواپیمایی یک بلیط را از ایرلاین ها چارتر می کند به این معناست که طی قراردادی آن را با قیمت مناسب تری ولی به طور عمده از ایرلاین خریداری کرده است و در ادامه می خواهد آن را با قیمت مناسب و متناسب با بازار عرضه و تقاضای بلیط، به مسافران  بفروشد. 

خیلی از افراد تصور می کنند که بلیط چارتر همیشه ارزان تر از بلیط های دیگر است ولی باید بدانید که لزوماً اینطور نیست و در زمان هایی که تقاضا برای خرید یک بلیط افزایش می باید، ممکن است قیمت بلیط هواپیما تهران خرم آباد چارتر افزایش یابد.

تفاوت بلیط هواپیما سیستمی و چارتر در چیست؟

 اگر بخواهیم خیلی خلاصه به این سوال پاسخ بدهیم باید بگوییم که بلیط سیستمی معمولاً گران تر از بلیط چارتر است ولی خوبی آن این است که قابل لغو است و با کنسل کردن آن می توانید بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید در حالی که بلیط چارتر به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست. خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها است و بنابراین برای سفرهای خانوادگی، به صرفه تر است. ضمناً بلیط سیستمی این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که با ریسک کمتری، بلیط مورد نظر خود را از مدتها قبل رزرو کنید. بنابراین اگر سفر مهمی در پیش دارید و می خواهید حتماً در تاریخ خاصی در خرم آباد باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که از بلیط های سیستمی استفاده کنید و در صورت لغو سفر خود، ضرر زیادی متوجه شما نخواهد شد.

فرودگاه لرستان

فرودگاه لرستان دارای 380 کیلومتر فاصله هوایی از تهران است و حدود 1153 متر از سطح دریا، ارتفاع دارد. اطلاعات پرواز فرودگاه لرستان با شماره 199 یا شماره تلفن  066-33439901 در دسترس است. 

جاذبه های گردشگری خرم آباد

خرم آباد یکی از شهرهای خرم و سرسبز ایران است که آن را شهر آبشارهای خروشان در ایران نامیده اند. اغلب بناهای تاریخی خرم آباد متعلق به دوران ساسانیان است.  در مورد جاذبه های گردشگری این شهر به طور مفصل در مجله فلاوینگو صحبت شده است. اگر زمان شما برای حضور در خرم آباد محدود است، از دیدنی های خرم آباد که در لیست زیر آمده است، حتماً بازدید کنید:

قلعه فلک الافلاک، دریاچه کیو، آبشار نوژیان، خانه تاریخی آخوند ابو، آبشار گریت و ...