خرید بلیط هواپیما تهران به خارک

خرید آنلاین پرواز تهران به خارک بهترین روش برای خرید بلیط، در کمترین زمان است. فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی با ارائه بهترین خدمات برای مسافران، این امکان را فراهم کرده تا در زمان کمی، مناسب ترین بلیط را خریداری و رزرو کرد. 

برای چک کردن لیست پروازهای جزیره خارک کافیست، شهر مبدا و مقصد، تعداد نفرات و کلاس پروازی را انتخاب کرده و با کمی جستجو، بهترین و مناسب ترین بلیط را به صورت آنلاین تهیه کرد.

بلیط سیستمی یا چارتری و لحظه آخری؟
از آنجایی که بیشتر مسافران جزیره خارک، به دلیل اهداف کاری سفر می کنند، بلیط سیستمی انتخاب بهتری است، چراکه می توان از چندماه قبل بلیط را خریداری و طبق ساعت پرواز برای سفر برنامه ریزی کرد، در صورت کنسلی ۵۰ تا ۷۰٪ مبلغ استرداد می شود.
بلیط لحظه آخری و چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر که زمان برایشان الویت ندارد، مناسب است. ممکن است در روزهایی به دلیل خالی ماندن صندلی های هواپیما، بلیط با قیمت کمتری یا نصف قیمت به فروش برسد.

مدت زمان پرواز تهران خارک

در حال حاضر پرواز آسان ترین و سریع ترین راه برای سفر بین این دو شهر است. آسمان، زاگرس، ایران ایر، وارش، ماهان، کاسپین، قشم ایر و ایرتور از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

مسافتی که پرواز تهران به جزیره خارک طی می کند از طولانی ترین پروازها، حدود ۱۰۴۶ کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود ۱:۱۰ دقیقه تا ۱:۴۸ دقیقه طول می کشد. اما گاهی ممکن است به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی پرواز با کمی تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پروازهای تهران به خارک عموما در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت ۵:۱۵ دقیقه صبح شروع می شوند و در ساعت ۲۰:۲۵ آخرین پرواز به حرکت درمی آید.

اگر برنامه سفر به جز روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه داشته باشید، می توان با پرواز تهران بوشهر و از بوشهر با لنج به جزیره خارک رفت.

اطلاعات فرودگاه جزیره خارک

فرودگاه خارک در جنوب شرقی جزیره واقع شده که به دلیل مسائل امنیتی، ورود گردشگران به این منطقه امکان پذیر نیست.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه پروازهای تهران به خارک می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه خارک با شماره ۰۷۷۳۳۸۲۲۴۵۶ تماس برقرار کرد.

جزیره خارک یکی از مهم ترین جزایر خلیج فارس است. گرچه وسعت کمی دارد اما از نظر تجاری، اقتصادی، نظامی و تاریخی از اهمیت زیادی برخوردارست. مردم محلی جزیره را خارگ تلفظ می کنند، اما خارک متداول تر است. خارک از معدود جزیره هایی است که آب شیرین دارد و در زمان بارندگی باران، گودال های طبیعی را سیراب می کند. خاک حاصلخیز در این منطقه کم است اما در سراسر جزیره درختان انجیرمعابد متناسب با اقلیم منطقه، چشم انداز زیبایی به جزیره بخشیده اند.

همجواری نخلستان با دریا نمایی دلنشین پدیدآورده که برای هر رهگذری دلنشین است. بیشتر مسافران این سرزمین با هدف تجاری، نظامی و اقتصادی سفر می کنند و در حال حاضر جزیره دروازه هایش به روی گردشگران بسته است. گرچه از زیباترین هاست اما به دلیل موقعیتش، هیچ توریستی را نمی پذیرد. جاذبه های گردشگری خارک از زیباترین ها و دیدنی ترین هاست.

گور معبدهای پالمیران، باغ پرندگان خارک، امامزاده میرمحمد حنیفه از جاذبه های دیدنی جزیره خارک است.