بلیط هواپیما از تهران به مقصد کرمانشاه

امروزه رزرو آنلاین بیشترین درخواست را نسبت به رزرو حضوری دارد، چراکه با کمترین زمان می توان بهترین و مناسب ترین بلیط پروازی را خریداری کرد. فلاوینگو با ارائه بهترین خدمات فروش بلیط های پروازهای داخلی و خارجی، مشاوره رایگان و پشتیبانی 24 ساعته، این امکان را برای مسافرانش فراهم کرده تا بهترین بلیط را رزرو و خریداری کنند.

قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی همچون شرکت هواپیمایی، مسیر و زمان پرواز، نزدیکی به تعطیلات و فصل های سفر، متغیر است. اما بلیط لحظه آخری تهران کرمانشاه و چارتری گزینه های مناسب تری برای کسانیست که آماده سفر و کوله بارشان بسته است و دغدغه ای بابت ساعت و زمان رسیدن ندارند. 

بلیط سیستمی یا چارتری و لحظه آخری؟ 
بلیط های چارتری و لحظه آخری در زمانی به فروش می رسند که مسافرین کم می شوند و آژانس ها برای ضرر کمتر، قیمت بلیط ها را با کمی کاهش و یا حتی نصف قیمت به مسافرین می فروشند.
بلیط های سیستمی باتوجه به فروش ثابت و بدون تغییر قیمت، بهترین انتخاب برای سفرهای خانوادگی و کاری است که مسافر باتوجه به ساعت پرواز می تواند برای سفر خود برنامه ریزی کند و در صورت کنسلی، طبق قوانین استرداد، هزینه ی بلیط به مسافر بازگشت خواهد داده شد.

پرواز تهران کرمانشاه چقدر طول می کشد؟

پروازها  همه روزه از ساعت 5:00 صبح شروع می شوند و آخرین پرواز تهران کرمانشاه در ساعت 21:00 به حرکت در می آید.

مدت زمان پرواز تهران کرمانشاه حدود 423 کیلومتر است. این مسافت با پرواز در حدود 36 دقیقه تا 1:30 دقیقه درصورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی طول می کشد؛ اما گاهی ممکن است به دلیل خوب نبودن آب و هوا، پرواز با کمی تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

هواپیمایی ایران ایر، آسمان، آتا و قشم ایر از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

فرودگاه کرمانشاه در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی کرمانشاه در شمال شرقی شهر کرمانشاه در کنار بزرگراه کرمانشاه به تهران قرار گرفته است. مهم ترین فرودگاه غرب کشور است که بیشترین پروازهای زائرین عتبات عالیات کشور عراق از فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه انجام می شود.

برای بدست آوردن اطلاعت پرواز تهران به کرمانشاه می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه کرمانشاه به شماره 083-34326622 ارتباط برقرار کرد.

 کرمانشاه از شهرهای مهم مرزی در غرب کشور، که از نظر نظامی حائزاهمیت است. این شهر در مسیر زائران شهر زیارتی کربلاست و در ماه های محرم و صفر از مسیرهای پرتردد است، ممکن است بلیط در این زمان افزایش قیمت پیدا کند. کرمانشاه علاوه بر اهمیت سیاسی و نظامی از قدیمی ترین شهرهای ایران با طبیعتی زیباست که مقصد تاریخ دوستان و طبیعت گردان زیادی در چهارفصل سال است. 
طاق بستان با حجاری صحنه هایی از تاج گذاری خسرو پرویز، تاج گذاری شاهپور دوم و سوم و تاج گذاری اردشیر دوم، بیستون در مسیر جاده ابریشم و ثبت یادگاری های پادشاهان مختلف، تکیه معاون الملک میزبان عزاداری های مردم کرمانشاه، تکیه بیگلربیگی با تزیینات آینه کاری زیبا، گوردخمه اسحاق وند قدیمی ترین مقابر سرزمین پارس و گوردخمه دکان داوود مکانی برای اجرای مراسم مذهبی اهل حق از دیگر دیدنی های کرمانشاه که باید دید.