خرید بلیط هواپیما تهران به پارس آباد

در سال های اخیر رزرو بلیط های آنلاین با پیشرفت چشمگیری که داشته به یکی از محبوب ترین ها برای خرید تبدیل شده، چراکه گزینه ای سریع و مقرون به صرفه است. 
برای خرید و رزرو پروازهای تهران به پارس آباد، فلاوینگو از سایت های معتبر فروش آنلاین و حضوری پروازهای داخلی و خارجی  و با ارائه بهترین خدمات، پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاورین فروش مجرب در هر ساعت از شبانه روز می توان در کمترین زمان مناسب ترین بلیط پرواز تهران به پارس آباد را رزرو و خریداری کرد.

برای رزرو؛ گزینه یک طرف یا دو طرفه بودن سفر را انتخاب کنید. فیلدهای تاریخ سفر، تعداد مسافران و نوع کلاس پروازی را تکمیل کنید. لیست پروازهای تهران به پارس آباد را نمایش می دهد. پس از جستجو و مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها بلیط موردنظر را خریداری کنید.

بلیط سیستمی یا چارتری و لحظه آخری؟
بلیط سیستمی گزینه ای منطقی برای سفرهای کاری و خانوادگی است که مسافر از چندماه قبل می تواند بلیط را تهیه کند و براساس زمان پرواز، برنامه سفر خود را تنظیم کند. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بازگشت داده می شود.
بلیط چارتری و لحظه آخری پیشنهادی برای سفرهای مقرون به صرفه و ارزان است. باتوجه به خالی ماندن صندلی های هواپیما در بعضی از روزهای سال، آژانس ها برای خالی نماندن صندلی ها، بلیط ها را با قیمت ارزان تر و گاهی نصف قیمت می فروشند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ بازگشت داده می شود.

در مجموع عواملی مانند شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس و مسیر پروازی و روز پرواز در قیمت بلیط  تاثیرگذارند. اما با استفاده از نکات گفته شده می توان از فلاوینگو بلیط هواپیما را با قیمت مناسب تر و ارزان تهیه کرد.

مدت زمان پرواز تهران به پارس آباد

پرواز همیشه سریع ترین و آسان ترین راه بین این دو شهر است. ایرلاین ایران ایر در حال حاضر تنها ایرلاینی است که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند.

پروازهای تهران به پارس آباد در روزهای سه شنبه و جمعه و در ساعت ۹:۲ دقیقه صبح به حرکت درمی آید. مسافتی حدود ۷۹۱ کیلومتر طی می کند که زمانی در حدود ۱:۴۵ دقیقه طول می کشد، اما گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی مخصوصا در زمستان و پاییز ممکن است پرواز با کمی تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

در صورت نبودن پرواز تهران پارس آباد می توان از پرواز تهران به اردبیل استفاده کرد. مسافت اردبیل تا پارس آباد حدود ۲۰۰ کیلومتر است.

اطلاعات فرودگاه پارس آباد مغان و جاذبه های گردشگری

فرودگاه پارس آباد مغان از قدیمی ترین فرودگاه های ایران که در سال ۱۳۵۲ تاسیس شده و به دلیل حاصلخیزبودن خاک منطقه میزبان کارشناسان مختلفی در طول سال است. فرودگاه در ۷ کیلومتری شهر قرار گرفته و در فصل بهار و تابستان از پرترددترین فرودگاه های کشور است. بلیط هواپیما پارس آباد به دلیل صنعتی بودن منطقه و رفت و آمد گردشگران در مرز ایران و آذربایجان همیشه موردتوجه بوده است.

پارس آباد از زیباترین شهرهای اردبیل با شرایط آب و هوایی مطلوب برای زراعت و دامپروری است. در فصل بهار زیبایش چندبرابر می شود و جانی دوباره می گیرد. طبیعتش مانند بهشتی رنگارنگ در مرز ایران و آذربایجان، آرامش بخش مسافران تازه از راه رسیده است.
ساحل ارس: از جاذبه های طبیعی پارس آباد در کنار رود ارس، مناسب ترین تفرجگاه طبیعت گردان و زیستگاهی برای پرندگان مهاجر است. در نزدیکی همین رود، تپه نادری محل تاج گذاری نادر شاه افشار بوده است.
قلعه اولتان: دژی کهن با نام اولتان، یادگاری از دوره اشکانیان با کاربری نظامی در دوره ساسانیان که به اوج شکوفایی رسیده و تپه های داخل قلعه نشان از سکونت انسان ها دارد. در فهرست آثار ملی ایران نام قلعه اولتان از سال ۱۳۷۸ می درخشد.
تالای تپراق کندی تالاب زیبایی در نزدیکی رود ارس و میزبان پرندگان مهاجری سیبری همچون حواصیل، خوتکا، اردک سرسبز، قرقاول و چنگر است که زیبایش را چند برابر می کند.