خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد شاهرود

برنامه پروازهای تهران به شاهرود به روزهای چهاشنبه و جمعه محدود شده است. بنابراین شما فقط می توانید بلیط هواپیما تهران شاهرود رفت و برگشت را برای این دو روز تهیه کنید. فرودگاه شاهرود در 15 کیلومتری مرکزی این شهر و در شرق آن قرار دارد و شما بعد از خروج از فرودگاه، حدود 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله خواهید داشت. این فرودگاه، غیر از تهران، به کیش و مشهد هم پرواز دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران شاهرود به طور معمول تغییرات چندانی ندارد و هر چند وقت یکبار توسط ایرلاین های کیش ایر و ایران ایر اعلام می شود. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران شاهرود کافیست در بالای همین صفحه، اطلاعات لازم را در سایت فلاوینگو وارد کنید تا اطلاعات بلیط بلافاصله برای شما ارسال شود. ضمناً شماره 43635-021 هم آماده است تا به صورت تلفنی مشاوره لازم را دریافت کنید و خرید خود را به کمک همکاران ما انجام دهید. شماره 09054800413 هم برای پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شماست.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران شاهرود

شاید شما هم مانند برخی از افراد دیگر تصور کنید که برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران شاهرود باید به دنبال بلیط لحظه آخری تهران شاهرود باشید. در مورد این تصور باید بگوییم که هر چند برخی از اوقات این حرف درست است، ولی همیشه اینطور نیست. در واقع دیگر مانند گذشته نیست که بلیط ها به صورت تکی به عنوان بلیط لحظه آخری توسط آژانس های هواپیمایی اعلام می شدند و کاملاً مشخص می شد که بلیط ارائه شده چه نوع بلیطی است؟ 

در حال حاضر با توجه به پیشرفت سیستم قیمت گذاری بلیط هواپیما در سایت هایی مانند فلاوینگو، هر 15 دقیقه قیمت بلیط هواپیما تهران شاهرود، آپدیت می شود و قیمت جدید با توجه به میزان حضور کاربران در سایت و تقاضای به وجود آمده، تعیین می شود. بنابراین ممکن است حتی در ساعات پایانی مانده به پرواز هم قیمت ها افزایش یابد. البته بیشتر اوقات اینطور نیست و تعداد متقاضیان در نزدیکی پرواز به طور معمول کاهش می یابد.

انواع بلیط هواپیما سیستمی و چارتر

بلیط هواپیما تهران شاهرود چارتر اگرچه بسیار کم عرضه می شود ولی حتماً ارزش دارد که تفاوت آن با بلیط سیستمی را بدانید. بلیط سیستمی همان بلیط معمولی و پایه ای ترین نوع بلیط است که توسط ایرلاین ها ارائه می شود. دو مزیت اصلی این بلیط در این است که اولاً قابل لغو است و در صورتی که مسافر از سفر خود منصرف شود، می تواند با دریافت بخش زیادی از مبلغ، بلیط را کنسل کند. خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است و افرادی که با خانواده سفر می کنند و کودکان را به همراه دارند، می توانند از این فرصت استفاده کنند.

بلیط چارتر، بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی فروخته می شود. این بلیط ها که طی قراردادی چارتری به صورت دربست توسط ایرلاین به آژانس اجاره داده می شود، به طور معمول قیمت پایین تری نسبت به بلیط سیستمی دارند. البته این اتفاق زمانی رخ می دهد که بیم خالی ماندن صندلی ها وجود داشته باشد و آژانس با پایین آوردن قیمت، به دنبال کاهش ضرر خود باشد.

فرودگاه شاهرود

فرودگاه بین المللی شاهرود در 15 کیلومتری شاهرود و در شرق این شهر قرار دارد. این فرودگاه در کنار جاده شاهرود-گرمه-بجنورد قرار دارد و در زمان های مورد نیاز مانند ایام حج و یا اربعین، از آن به عنوان یک فرودگاه بین المللی برای جابجایی مسافران به عربستان و عراق استفاده می شود. شماره 02331208000 برای ارتباط با مدیریت این فرودگاه و شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای تهران-شاهرود در اختیار شماست.

جاذبه های گردشگری شاهرود

شاهرود بزرگترین و مهمترین شهر استان سمنان و در شرق این استان قرار دارد. این شهر به شهر چنارهای تنومند معروف است که زیبایی خاصی به کوچه و پس کوچه های شهر بخشیده است. جنگل ابر یکی از زیباترین جاذبه های گردشگی شاهرود است که به دلیل اینکه ابرها تا داخل جنگل پایین می آیند، به جنگل ابر معروف شده است. معروف ترین مکان های دیدنی شاهرود عبارت است از:

جنگل ابر، روستای مُجِن و رودخانه هفت رنگ آن، خانه یغمایی ها، پارک آبشار، دشت آفتابگردان،  پارک ملی خارتوران، موزه آب شاهرود، کویر رضا آباد و ...