خرید بلیط هواپیما آبادان به مقصد اصفهان

چگونه بلیط ارزان هواپیما آبادان به اصفهان بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان به اصفهان است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان به اصفهان چه زمانی می باشد؟ زمان خرید بلیط بستگی به شرایط مسافر دارد. اگر سفر کاری و خانوادگی و نیاز به برنامه ریزی دارد، خرید بلیط سیستمی انتخاب بهتری است. اما برای افراد همیشه در سفر با چمدان آماده، بلیط چارتری انتخاب مقرون به صرفه تری است. 
بلیط سیستمی را می توان از ماه ها قبل خریداری کرد اما بلیط چارتری را همان روز سفر یا نهایتا چند روز قبل از سفر می توان تهیه کرد. 
بلیط سیستمی برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست. اما بلیط چارتری برای تمام افراد یک قیمت است. اما هر دو برای کودکان زیر 2 سال رایگان است.
بلیط سیستمی در صورت کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر استرداد می شود و بلیط چارتری در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز آبادان به مقصد اصفهان چقدر است؟

مسافت پرواز آبادان به اصفهان 410 کیلومتر است که این مسافت زمانی در حدود 00:35 دقیقه تا 1:25 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

برنامه پروازی آبادان به مقصد اصفهان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و جمعه و با یک پرواز انجام می شود. ایران ایر تنها ایرلاینی است که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کند.

اطلاعات فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از قدیمی ترین فرودگاه کشور در منطقه صفه اصفهان است. 

ایران ایر، آتا، آسمان، ایران ایرتور، تابان، کاسپین، ماهان، نفت، زاگرس، کیش ایر، قشم ایر از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور در مقصدهای داخلی و ترکیش ایر، العراقیه و قطر ایرویز در مقصدهای خارجی به مسافران خدمات رسانی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه اصفهان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی ۰۳۱۳۵۲۷۵۰۵۰ می توان ارتباط برقرار کرد.

اصفهان از مقاصد پرطرفدار هم برای مسافران داخلی و هم برای مسافران خارجی است و به همین دلیل چهارفصل مملو از گردشگران است. اصفهان شهری تجاری، مهد صنایع دستی و هنر ایران است و زیباترین جاذبه های تاریخیو دیدنی ایران را دارد. 
پیست اسکی فریدونشهر، کویر چوپانان، کویر دق سرخ، کویر مصر، آرامگاه بانو امین، مناره چهل دختران، مسجد سید اصفهان، منارجنبان اصفهان، کلیسا و موزه وانک، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ هشت بهشت اصفهان، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام اصفهان، عمارت عالی قاپو اصفهان، بازار قیصریه اصفهان، میدان نقش جهان و کاخ چهلستون از زیبایی های اصفهان برای هر مسافری است.