خرید بلیط هواپیما از اهواز به مقصد اصفهان

در حال حاضر برای تهیه کردن بلیط ارزان اهواز به مقصد اصفهان فلاوینگو بهترین گزینه است. اما در مجموع قیمت بلیط پرواز به عواملی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت و روز پرواز و کلاس پروازی بستگی دارد که می توان به صورت آنلاین یا حضوری، مناسب ترین بلیط را تهیه کرد. 

معمولا بلیط های چارتری با قیمت پایین تری یا حتی نصف قیمت فروخته می شوند. چارتری یا لحظه آخری در بعضی پروازها که صندلی های هواپیما خالی می ماند، چندساعت قبل از پرواز به فروش می رسند، مناسب برای افرادی ست که زمان رسیدن به مقصد برایشان اهمیتی ندارد.
اما بلیط های سیستمی را می توان از ماه قبل رزرو کرد و برنامه سفر را تنظیم کرد. مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. برای افراد ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به اصفهان است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را برای مسافر نمایش می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز اهواز به اصفهان چقدر است؟

مسافت پرواز اهواز به اصفهان ۳۱۹ کیلومتر است و این مسیر حدود ۰۰:۲۷ دقیقه تا ۱ ساعت طول می کشد. 

آسمان، کاسپین، کارون و ایران ایر از بهترین ایرلاین های فعال در مسیر اهواز به اصفهان هستند و پرواز عموما در کل روزهای هفته از ۶:۵۵ دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت ۱۹:۲۰ به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان

فرودگاه اصفهان از قدیمی ترین فرودگاه های کشور در منطقه صفه اصفهان که در سال ۱۳۶۱ افتتاح شده است. سال های اول برای برنامه های آموزشی و سال ها بعد به عنوان فرودگاه مسافربری به مسافرین خدمات رسانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه اصفهان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی ۰۳۱۳۵۲۷۵۰۵۰ می توان ارتباط برقرار کرد.

ایران ایر، آتا، آسمان، ایران ایرتور، تابان، کاسپین، ماهان، نفت، زاگرس، کیش ایر، قشم ایر از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور در مقصدهای داخلی و ترکیش ایر، العراقیه و قطر ایرویز در مقصدهای خارجی به مسافران خدمات رسانی می کنند.

اصفهان از زیباترین شهرهای ایران که جزو شهرهای برتر در جذب گردشگران ایرانی و خارجی است. از این رو از شلوغ ترین و پرترددترین مسیرهای پروازی کشور هم محسوب می شود. سفر به جاذبه های گردشگری اصفهان سفر به زیبایی های نصف جهان است.
محله جلفا، پارک جنگلی ناژوان، آکواریوم اصفهان، باغ پرندگان، کوه صفه، بلوار چهارباغ، کهنه میدان، میدان نقش جهان، مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله، مسجد جامع اصفهان، عالی قاپو، تالار اشرف، هشت بهشت، پل خواجو، پل سی و سه پل و بازار قیصریه از مجذوب کننده ترین دیدنی های اصفهان است.