خرید بلیط هواپیما یزد به مقصد مشهد

چگونه بلیط ارزان تهیه کنیم؟ در حال حاضر یکی از سوالات رایج کاربران است. برای تهیه بلیط ارزان گزینه ی چارتری و لحظه آخری مناسب ترند، مخصوصا برای افرادی که تصمیم به سفر دارند اما ساعت رسیدن به مقصد چندان برایشان اهمیت ندارد و مهم داشتن سفری مقرون به صرفه و در عین حال ارزان است. بلیط های چارتری در زمان هایی که مسافر کم است و صندلی های هواپیما خالی می مانند آژانس ها برای ضرر کمتر، بلیط ها را با کاهش قیمت و حتی نصف قیمت می فروشند. چارتری برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ استرداد می شود.
بلیط های سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. از ماه ها قبل می توان بلیط را خریداری و برنامه سفر را تنظیم کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

فلاوینگو از سایت های برتر فروش به صورت آنلاین و حضوری و با ارائه بهترین خدمات، در هر شرایطی بهترین و مناسب ترین بلیط را برای مسافران در نظر می گیرد. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و نوع پرواز با مقایسه کردن ایرلاین ها و قیمت، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد، یا برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کنید.

عوامل زیادی مانند ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، مسیر پروازی، کلاس پروازی، سیستمی یا چارتری در قیمت بلیط تاثیر گذارند و همیشه ارزانترین، مناسب ترین نیست.

مسافت پرواز یزد به مشهد چقدر است؟

پرواز بهترین مسیر بین این دو شهر است. هواپیمایی پویا، آسمان و کاسپین از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

پروازهای یزد به مشهد عموما در کل روزهای هفته و یکبار در روز به حرکت در می آید.

پرواز یزد مشهد مسافتی حدود 687 کیلومتر طی می کند و این مسافت حدود 00:59 دقیقه طول می کشد، گاهی ممکن است به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد واقع در بلوار فرودگاه در سال 1346 افتتاح شد که از قدیمی ترین فرودگاه کشور برای حمل و نقل مسافر است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست برنامه های پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه هاشمی نژاد مشهد می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه شماره 051334000001 تماس گرفت.

مشهد پایتخت مذهبی ایران و از مهم ترین شهرها برای گردشگران است. چهار فصلش مملو از زائران امام هشتم شیعیان است. در طول سال میزبان مسافران زیادی از چهارگوشه ایران و کشورهای مسلمان همسایه است و از مقاصد شلوغ و پرتردد محسوب می شود. علاوه بر آرامگاه امام هشتم شیعیان، جاذبه های گردشگری و تفریحی بی شماری دارد که برای توریست های جذاب است. آرامگاه بزرگ ترین شاعر حماسه سرا حکیم ابوالقاسم فردوسی در این شهر است که پاتوقی برای اهل شعر و ادب است. سرزمین موج های آبی، گوه سنگی، طرقبه، شاندیز و دیگر جاذبه های دیدنی مشهد برای گردشگران دوست داشتنی است.