خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به مقصد تبریز

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس تبریز به باکس بالای صفحه در فلاوینگو بروید و تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید. همچنین مشخص کنید که چه تعداد از این بلیط را برای بزرگسالان یا کودکان بین 2 تا 12 سال و نوزادان کمتر از دو سال می خواهید؟ در صورت وجود پرواز، بلافاصله فهرست همه پروازهای موجود در این مسیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس تبریز  بهترین راه خرید این بلیط است. با این وجود سایت فلاوینگو و مدیریت آن در شرکت عالی گشت آریا با درک درست مشکلات برخی از مسافران، امکان فروش تلفنی و حضوری بلیط هواپیما بندرعباس تبریز را هم برای شما فراهم آورده اند. شما می توانید با تماس با شماره 43635-021  شماره دفتر مرکزی شرکت در آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی پلاک 683 ، از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنید. همچنین شما می توانید رزرو بلیط هواپیما بندرعباس تبریز را با حضور در دفتر مرکزی شرکت انجام دهید. این کار به خصوص در سفرهای خارجی می تواند کمک شایانی برای مشاوره به شما باشد.

پیشنهاد می کنیم برای هوشمندی بیشتر خود در خرید بلیط هواپیما بندرعباس تبریز ادامه این مقاله را بخوانید:

انواع بلیط هواپیما بندرعباس تبریز 

به طور کلی دو نوع بلیط سیستمی و چارتر داریم. بلیط سیستمی همان بلیط اولیه است که توسط شرکت های هواپیمایی مانند ماهان، ایران ایر و ... صادر می شود و معمولاً گران ترین بلیط است. این بلیط معمولاً از مدت ها پیش اعلام می شود و قیمت و مقررات آن تابع مصوبات ایرلاین ها و سازمان هواپیمایی کشوری است. اگر شما برای تاریخ خاصی باید در تبریز باشید که خیلی برایتان مهم است، بهتر است بلیط سیستمی بندرعباس تبریز را رزرو کنید. چون اگر بخواهید رزرو بلیط هواپیما بندرعباس تبریز را به روزهای نزدیک تاریخ مورد نظر بیندازید، ممکن است در تهیه به مشکل بخورید. ضمن اینکه استفاده از بلیط سیستمی این خوبی را دارد که می توانید در صورت تمایل به لغو آن، درصد زیادی از مبلغ خود را پس بگیرید. همچنین می توانید برای کودکان بین 2 تا 12 سال نصف بهای بلیط بزرگسالان را پرداخت کنید.

بلیط چارتر بلیطی است که در توافق بین ایرلاین و آژانس، با قیمت پایین و به طور عمده به آژانس فروخته می شود و از آن به بعد، این مدیران آژانس مربوطه هستند که قیمت آن را تعیین می کنند. آنها نیز با توجه به صلاحدید خود و بازار عرضه و تقاضای بلیط، قیمت بلیط چارتر بندرعباس تبریز رفت و برگشت را در نزدیکی موعد پرواز کاهش یا افزایش می دهند. شاید دیده باشید که قیمت یک بلیط در برخی سایتها با همدیگر متفاوت است. راز این تفاوت در این است که با توجه به توافقات متفاوتی که بین ایرلاین و آژانس ها صورت می گیرد، ممکن است صندلی های یک پرواز توسط ایرلاین به دو آژانس مختلف با دو قیمت متفاوت فروخته شده باشد. در نتیجه قیمت آژانس ها هم ممکن است با هم متفاوت باشد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تبریز 

با توجه به توضیحات بالا می توان گفت که قیمت بلیط چارتر بندرعباس تبریز معمولاً پایین ترین قیمت است ولی این یک قاعده کلی نیست و ممکن است در برخی مواقع قیمت این بلیط از قیمت بلیط سیستمی هم بیشتر باشد. ولی می توان گفت که تقریباً در همه اوقات، ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس تبریز یک بلیط چارتر است. در حال حاضر با چیزی بین 400 الی 800 هزار تومان می توان بلیط چارتر بندرعباس تبریز رفت را رزرو کرد.

زمان پرواز هواپیمای بندرعباس تبریز

با توجه به اهمیت دو شهر تبریز و بندرعباس، پرواز مستقیم بین این دو فرودگاه به صورت هفتگی انجام می شود. در حال حاضر اکثر پروازهای بین این دو شهر در روزهای شنبه و سه شنبه انجام می شود و برنامه پروازهای تبریز از بندرعباس به این صورت است که در روزهای دیگر هفته، پروازی بین این دو شهر وجود ندارد. البته در روزهای خاص و فوق العاده، ممکن است که این برنامه پروازی تغییر کند. شما می توانید برنامه پروازهای بندرعباس تبریز را در فلاوینگو به طور به روز، بررسی کنید.

جاذبه های گردشگری تبریز

تبریز شهری زیبا در شمال غربی ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. جاذبه های گردشگری تبریز به طور مفصل در مجله فلاوینگو توضیح داده شده است ولی مهمترین موارد آن از قرار زیر است :

پارک ائل گلی یا همان شاه گلی، روستای کندوان، کویر قوم تپه، بازار تبریز، خانه مشروطه، تله کابین عینالی، جنگل ارسباران، ارگ علیشاه، بازار تبریز و ...