پرواز اصفهان تبریز، روزهای پرواز و روش تهیه بلیط 


شهرهای اصفهان و تبریز جزء بهترین شهرهای ایران به حساب می آیند. میزان گردشگرانی که به این دو شهر، مخصوصاً اصفهان، وارد می شوند بسیار زیاد است. تبریز نیز به لحاظ تجاری و البته گردشگری یکی از قطب های قدرتمند کشور محسوب می شود. اصفهانی ها می دانند که «اصفهون نصف جهون» و تبریزی ها هم تأکید دارند که «اصفهان نصف جهان، اگر تبریز نباشد.» در این مطلب سعی می کنیم برنامه هفتگی پرواز اصفهان تبریز و البته قیمت بلیط این پروازها را برای شما روشن کنیم. شما در حال گشت و گذار و مطالعه در وب‌سایت فلاوینگو هستید. 


روزهای پرواز اصفهان تبریز 


می توان گفت که تعداد پروازهای اصفهان به تبریز اندک است. فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان میزبان پروازهای زیادی در هفته است اما تعداد اندکی از این پروازها به مقصد تبریز هستند. پرواز اصفهان تبریز معمولاً در 3 روز هفته حرکت می کند. 
پرواز اصفهان تبریز از فرودگاه شهید بهشتی در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه اتفاق می افتد. همگی این پروازها متعلق به شرکت هواپیمایی ماهان است. ساعت ورود هواپیمای مربوطه به فرودگاه اصفهان ساعت 8:10 دقیقه است و یک ساعت بعد یعنی رأس ساعت 9:10 دقیقه به مقصد تبریز حرکت می کند. هواپیمایی که شرکت ماهان برای این مسیر تخصیص داده است، از نوع BAE است. 


برنامه پروازهای فرودگاه اصفهان 


برای یافتن برنامه پروازهای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان می توانید از طریق این لینک وارد وب‌سایت این فرودگاه شوید. در اواسط صفحه اصلی وب‌سایت لینک صفحه برنامه هفتگی پروازها مشخص شده است. از آنجایی که این لینک ممکن است تغییر کند، بهتر است خودتان اقدام به یافتن آن از طریق وب‌سایت کنید. با این وجود، در حال حاضر این صفحه را می توانید از این آدرس مشاهده کنید. 
البته اگر به وب‌سایت هواپیمایی ماهان نیز مراجعه کنید پروازهای دقیق و به روز این شرکت را می توانید به سادگی و از طریق این وب‌سایت خریداری کنید. 


قیمت بلیط رفت و برگشت 


همان طور که عنوان شد تنها شرکتی که در حال حاضر از اصفهان به سمت تبریز پرواز دارد، شرکت ماهان است. قیمت بلیط اکونومی یک طرفه از اصفهان به تبریز و برعکس با احتساب مالیات و هزینه های اضافی از 500 هزار تومان تا 550 هزار تومان متغیر است. بدین ترتیب قیمت بلیط رفت و برگشت اصفهان به تبریز حدود 1 میلیون تومان با شرکت ماهان و هواپیمای BAE است. فاصله پروازی بین اصفهان و تبریز 1 ساعت و 40 دقیقه است. 
بلیط هواپیمای چارتری اصفهان تبریز نیز به همین شکل است. البته اگر در وب‌سایت های مختلف گشت و گذار کنید، ممکن است بتوانید بلیط های ارزان قیمت نیز پیدا کنید. 
اگر تجربه سفر از اصفهان به تبریز یا برعکس را دارید، تجربیات خود را با ما و دیگر دوستانتان در میان بگذارید. همچنین خوشحال می شویم اگر تجربه پرواز با هواپیمایی ماهان یا هواپیمای BAE این شرکت را دارید، مختصری در این مورد صحبت کنید. منتظر دیدگاه های شما همراهان عزیز فلاوینگو هستیم. هدف ما آسایش شما در یافتن اطلاعات سفر است. با به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود، ما را در این مسیر یاری دهید.