خرید بلیط هواپیما بوشهر به مقصد اصفهان

چگونه بلیط پرواز اینترنتی بخریم؟ از سوالات متداول بیشتر مسافرین است. در حال حاضر با کمی زمان می توان مناسب ترین بلیط را به صورت آنلاین خریداری کرد.
فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی و بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما بوشهر به اصفهان است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی بخریم یا چارتری و لحظه آخری؟ رزرو و خرید بلیط به شرایط مسافر بستگی دارد. بلیط های چارتری مناسب برای سفرهای کم هزینه و همچین افراد همیشه در سفر است. بلیط های چارتری چند روز قبل یا چندساعت قبل از پرواز به فروش می رسند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ استرداد می شود.
بلیط های سیستمی برای سفرهایی که نیاز به برنامه ریزی دارد، منطقی تر است. مسافر می تواند بلیط را از ماه قبل رزرو و خریداری کند. برای سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز بوشهر به اصفهان چقدر است؟

پروازهای بوشهر به اصفهان عموما در روزهای دوشنبه و چهارشنبه و تنها با یک پرواز در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه به حرکت درمی آیند. 

ایران ایر از بهترین ایرلاین های کشور است که در مسیر بوشهر اصفهان به مسافرین خدمت رسانی می کند. 

مسافت پرواز بوشهر به تهران ۴۲۳ کیلومتر است که معمولا حدود ۰۰:۳۶ دقیقه تا ۱:۲۰ دقیقه طول می کشد. این زمان در شرایط مساعد اتفاق می افتد و گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن آب و هوا پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه اصفهان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی ۰۳۱۳۵۲۷۵۰۵۰ می توان ارتباط برقرار کرد.

کاسپین، ماهان، نفت، زاگرس، کیش ایر، ایران ایر، آتا، آسمان، ایران ایرتور، تابان و قشم ایر از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور در مقصدهای داخلی و ترکیش ایر، العراقیه و قطر ایرویز در مقصدهای خارجی به مسافران خدمات رسانی می کنند.

فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از قدیمی ترین فرودگاه کشور در منطقه صفه اصفهان است که دسترسی راحت و آسانی دارد. 

اصفهان از نظر زیبایی های بی دلیل و بهرمندی از هنر و معماری منحصر به فرد به نصف جهان مشهور است و به همین دلیل سالانه پذیرای گردشگران زیادی است. کاخ هشت بهشت، منارجنبان، کلیسا و موزه وانک، محله جلفا، بازار قیصریه، مسجد شیخ لطف الله، آتشگاه اصفهان، مسجد امام، زاینده رود، آکواریوم اصفهان، کوه صفه، میدان نقش جهان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ عالی قاپو، کاخ چهلستون، مسجد جامع اصفهان، چهار باغ عباسی، پارک جنگلی ناژوان، باغ پرندگان، روستای ورزنه، باغ گل ها و فروشگاه های صنایع دستی از زیباترین جاذبه های دیدنی اصفهان برای توریست های خارجی و ایرانی است.