خرید بلیط هواپیما از بوشهر به مقصد مشهد

مشهد یکی از شهرهای توریستی و پایتخت مذهبی ایران است. به همین جهت در چهار فصل پروازهای مقصد مشهد از پررفت و آمدترین هاست. از این رو خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوشهر به مشهد محبوبیت زیادی برای مسافران دارد چراکه در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین در سایت فلاوینگو قابل خرید و رزرو است.

ارزان ترین بلیط هواپیما بوشهر به مشهد را از فلاوینگو تهیه کنید. کافی است با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی لیستی از پروازهای مقصد موردنظر را نمایش می دهد که مسافر می تواند با خیالی آسوده و مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها بلیط پرواز هواپیما بوشهر به مشهد را خریداری کند. 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره مسیرهای پروازی داخلی و خارجی می توان با شماره 02143635 یا تلفن پشتیبانی 09054800413 تماس گرفت یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

چگونه بلیط هواپیما لحظه آخری بوشهر به مشهد تهیه کنیم؟ اگر سفر کاری و خانوادگی است و نیاز به برنامه ریزی دارد، خرید بلیط سیستمی انتخاب منطقی تری است. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و کودکان 2 تا 12 سال نیم بهاست. از ماه ها قبل می توان بلیط را رزرو کرد و در صورت کنسلی طبق قوانین تا 70% مبلغ به مسافر استرداد داده می شود. 
چارتر هواپیما بوشهر به مشهد و لحظه آخری معمولا یک روز یا چند ساعت قبل از سفر با قیمت کمتری یا حتی نصف قیمت به فروش می رسند. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و بالای 2 سال یک قیمت دارد. بهتر است قبل از رزرو بلیط از سفر خود مطمئن شد، چراکه در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی وجه به مسافر بازگشت داده می شود.

قیمت بلیط هواپیما مسیر بوشهر به مشهد به عوامل مختلفی همچون ساعت و روز پرواز، ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و دیگر عوامل بستگی دارد و مسافران می توانند مناسب ترین بلیط هواپیما از بوشهر به مشهد را خریداری کنند.

اطلاعات پرواز بوشهر به مشهد

مسافت هوایی پرواز بوشهر به مشهد حدود 1159 کیلومتر و یکی از طولانی ترین مسیرهاست. مدت زمان پرواز بوشهر به مشهد حدود 1:39 دقیقه تا 2 ساعت در شرایط خوب آب و هوایی طول می کشد. 

برنامه پروازهای بوشهر به مشهد عموما در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه تنها با یک پرواز معمولا ظهرها به حرکت درمی آید و ایرلاین ایران ایرتور در مسیر پروازی بوشهر مشهد به مسافرین خدمات رسانی می کند.

فرودگاه شهر مشهد کجاست؟

آدرس فرودگاه مشهد در بلوار هاشمی نژاد است. دارای دو ترمینال داخلی و خارجی است که مقاصد هرات، نجف، مزارشریف، مسقط، لاهور، کویت، کابل، قندهار، شارجه، دوحه، دبی، بصره، بیروت، بغداد، استانبول و آدانا از پروازهای خارجی و آبادان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، تهران، چابهار، رشت، زابل، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، عسلویه، قشم، کاشان، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، ماهشهر، نوشهر، همدان و یزد از مقاصد پروازهای داخلی فرودگاه هاشمی نژاد مشهد است. 

کویت، کام ایر، قطر، فلای دبی، سان اکسپرس، ترکیه، عمان، عراقی، جزیره، العربیه از ایرلاین های مقاصد خارجی و آتا، آسمان، ایرتور، ایران ایر، پویا، تابان، زاگرس، قشم، کاسپین، کیش، ماهان، معراج، ساها، سپهران، وارش از ایرلاین های فعال پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد هستند.

مسافران می توانند برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای ترمینال داخلی و خارجی مشهد با شماره 199 و یا 05133400001 تماس برقرار کنند.

حرم امام رضا (ع)، مسجد گوهرشاد مشهد، پارک وکیل آباد، باغ وحش وکیل آباد، باغ پرندگان، آرامگاه فردوسی، آرامگاه نادرشاه افشار، پارک ملت و شهربازی مشهد، پارک کوهسنگی، سرزمین موج های آبی، پارک طبیعی هفت حوض، باغ گیاه شناسی مشهد، باغ خونی مشهد، خانه تاریخی ملک، مجتمع تجاری زیست خاور، غار مغان، سد کارده و دیگر جاذبه های گردشگری مشهد برای هر گردشگری جذاب است.