خرید بلیط هواپیما گرگان به مقصد مشهد

قبل از خرید بلیط هواپیما گرگان مشهد رفت و برگشت باید بدانید که طبق برنامه پرواز گرگان مشهد، این بلیط فقط برای روزهای شنبه و سه شنبه فروخته می شود. بنابراین باید مراقب باشید که اگر روز سه شنبه به مشهد بروید تا روز شنبه نمی توانید به طور هوایی برگردید.

در مورد مدت زمان پرواز هم باید بدانید که این پرواز حدود 85 دقیقه طول می کشد و شما بعد از نشستن در فرودگاه مشهد، در کمتر از 20 دقیقه بعد از خروج از فرودگاه، می توانید خود را به مرکز شهر مشهد برسانید. ضمناً انواع وسایل حمل و نقل هم برای مسافران پیش بینی شده است.

در مورد قیمت بلیط هواپیما گرگان مشهد هم باید بگوییم در حال حاضر شما می توانید کلاس اکونومی این پرواز را در بازه قیمتی 200 الی 400 هزار تومان تهیه کنید. ضمناً بلیط چارتر گرگان مشهد هم در حال حاضر خیلی کم ارائه می شود ولی برای اینکه ارزان ترین بلیط هواپیما گرگان مشهد را پیدا کنید، بهتر است به طور مرتب سایت فلاوینگو را بررسی کنید و صفحه مربوط به قیمت بلیط هواپیما گرگان به مشهد را آپدیت کنید.

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما گرگان مشهد رفت و برگشت می توانید در بالای همین صفحه اطلاعات خود را وارد کنید تا فوراً بلیط شما صادر شود. ضمناً در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن 021-43635 و یا تلفن 09054800413 تماس بگیرید تا همکاران ما، بلیط شما را به صورت تلفنی رزرو کنند و پاسخگوی سؤالات شما باشند.

تفاوت بلیط سیستمی با بلیط هواپیما گرگان مشهد چارتر

برای اینکه نحوه قیمت گذاری بلیط هواپیما را به خوبی درک کنید باید یک مفهوم ساده به نام چارتر کردن صنلی های یک هواپیما را بفهمید. چارتر کردن به زبان ساده به معنای دربست گرفتن صندلی های هواپیماست. در واقع آژانس های هواپیمایی با خرید بلیط های هواپیما از ایرلاین ها به تعداد زیاد، آن ها را با قیمت مناسب تری از ایرلاین ها می خرند و در ادامه، خودشان با قیمت مناسب تری به مسافران می فروشند.

یک بلیط چارتر ممکن است از بلیط سیستمی که توسط خود ایرلاین ها ارائه می شود ارزان تر یا گران تر باشد. البته در بیشتر مواقع یک بلیط چارتر به دلیل کمبود تقاضا، با قیمت کمتری به مشتری فروخته می شود. در مقابل، بلیط سیستمی هم بلیطی است که شاید کمی گران تر باشد ولی مزیت آن این است که قابلیت کنسل شدن را دارد و شما می توانید با کنسل کردن آن، تا 90 درصد از پول خود را پس بگیرید. البته مقدار این درصد به ایرلاین مربوطه بستگی دارد و شما می توانید قبل از خرید بلیط، شرایط ایرلاین را مطالعه کنید. یک مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که مناسب سفر با خانواده است چون برای کودکان 2 تا 12 سال به صورت نیم بها محاسبه می شود.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد در فاصله 8 کیلومتری از مرکز شهر مشهد قرار دارد و روزانه پروازهای زیادی از تمام فرودگاه های کشور و فرودگاه های کشورهای منطقه، به این فرودگاه انجام می شود. بعد از پیاده شدن از پرواز گرگان مشهد می توانید فوراً خود را به مرکز شهر برسانید. ضمناً این فرودگاه تمام وسایل نقلیه درون شهری را برای شما مهیا کرده است و تلفنخانه آن با شماره051-33400020 در خدمت شماست. برای اطلاع از وضع پروازهای ورودی و خروجی از این فرودگاه هم می توانید با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی در شمال شرق کشور، در حال حاضر به عنوان قطب علمی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری مطرح است. علاوه بر بارگاه مطهر امام هشتم شیعیان، جاذبه های گردشگری مشهد فهرست بلندی را دارد که در مجله فلاوینگو به آن پردا خته ایم. در ادامه گوشه ای از معروفترین عناوین این فهرست بلند آمده است:

آرامگاه خواجه ربیع، پارک جنگلی وکیل آباد، آبشار قره سو، سد ارداک، آرامگاه فردوسی، پارک کوهسنگی، هفت حوض،گنبد هارونیه و ...