خرید بلیط هواپیما قشم به مقصد اصفهان

اصفهان از شهرهای محبوب و پرطرفدار مخصوصا در مسیرهای پروازی است. در حال حاضر می توان بلیط پرواز قشم به اصفهان را در کمترین زمان به صورت آنلاین رزرو و خریداری کرد. 
چگونه بلیط پرواز را آنلاین تهیه کنیم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم به اصفهان است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد و می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

برای تهیه کردن بلیط ارزان قشم به مقصد اصفهان فلاوینگو بهترین گزینه است. اما در مجموع قیمت بلیط پرواز به عواملی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت و روز پرواز و کلاس پروازی بستگی دارد که می توان به صورت آنلاین یا حضوری مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.
بلیط های چارتری در بعضی پروازها که صندلی های هواپیما خالی می ماند، روز پرواز یا چند روز قبل با قیمت کمتری به فروش می رسند و مناسب برای افرادی ست که زمان رسیدن به مقصد برایشان اهمیتی ندارد.

مسافت پرواز قشم به اصفهان چقدر است؟

قشم ایر و تابان از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر پروازی قشم به مقصد اصفهان به مسافران خدمات رسانی می کنند.

پرواز قشم به اصفهان عموما در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و یکبار در روز معمولا عصر به حرکت در می آید.

مسافت پرواز قشم اصفهان حدود 772 کیلومتر و یکی از طولانی ترین مسیرهاست و پرواز بهترین راه برای سفر بین این دو شهر است. این مسافت حدود 1:30 دقیقه طول می کشد. اما گاهی اوقات باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب وهوایی ممکن است با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از قدیمی ترین فرودگاه کشور در منطقه صفه اصفهان است. 

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه اصفهان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی ۰۳۱۳۵۲۷۵۰۵۰ می توان ارتباط برقرار کرد.

ایران ایر، آتا، آسمان، ایران ایرتور، تابان، کاسپین، ماهان، نفت، زاگرس، کیش ایر، قشم ایر از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور در مقصدهای داخلی و ترکیش ایر، العراقیه و قطر ایرویز در مقصدهای خارجی به مسافران خدمات رسانی می کنند.

اصفهان از نظر شکوه زیبایی و بهرمندی از هنر و سرزندگی به نصف جهان مشهور است و به همین دلیل سالانه پذیرای گردشگران زیادی است. میدان نقش جهان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ عالی قاپو، کاخ چهلستون، مسجد جامع اصفهان، کاخ هشت بهشت، منارجنبان، کلیسا و موزه وانک، محله جلفا، بازار قیصریه، مسجد شیخ لطف الله، آتشگاه اصفهان، مسجد امام، زاینده رود، آکواریوم اصفهان، کوه صفه، چهار باغ عباسی، پارک جنگلی ناژوان، باغ پرندگان، روستای ورزنه، باغ گل ها و فروشگاه های صنایع دستی از زیباترین جاذبه های دیدنی اصفهان برای هر گردشگری است.