خرید بلیط هواپیما قشم به مقصد مشهد

چگونه بلیط هواپیمایی اینترنتی بخریم؟
از سوالات متداول بیشتر مسافران است. در حال حاضر از دو روش می توانیم برای خرید بلیط اقدام کرد: آنلاین و حضوری از آژانس ها یا مستقیم از ایرلاین ها.

آژانس ها عموما گزینه های بهتری هستند، چراکه ایرلاین ها از ماه قبل بلیط ها را به صورت عمده به آژانس های هواپیمایی پیش فروش می کنند و آژانس تعیین کننده ی اصلی قیمت های پروازی هستند. معمولا بلیط ها به صورت سیستمی پیش فروش می شوند و در صورت خالی ماندن صندلی های هواپیما، بلیط ها را به صورت چارتری یا لحظه آخری می فروشند.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین گزینه ای بهتری برای صرفه جویی در زمان است. به راحتی و بدون دردسر در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را رزرو و تهیه کرد.

در مجموع قیمت بلیط پرواز قشم به مشهد به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد که با کمی جستجو در سایت فلاوینگو می توان مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.

پرواز قشم به مشهد چقدر طول می کشد؟

پرواز قشم به مقصد مشهد عموما در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه، یکبار در روز به حرکت در می آید.

قشم ایر، ماهان و معراج از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

مسافت قشم به مشهد حدود ۱۰۸۲ کیلومتر است و پرواز بهترین حمل و نقل بین این دو شهر به دلیل طولانی مسیر است. این مسافت با پرواز حدود ۱:۵۰ دقیقه تا ۲ ساعت در شرایط عادی طول می کشد. گاهی ممکن است به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد 

فرودگاهی بین المللی مشهد میزبان پروازهای داخلی و خارجی زیادی است. مقصدهای همدان، رشت، بندرعباس، اصفهان، تهران، آبادان، یزد، کرمانشاه، شیراز، زاهدان، کیش، اهواز و سمنان از پروازهای داخلی و دبی، دوحه، بصره، کابل، نجف و بغداد از پروازهای خارجی این فرودگاه هستند.

برای اطلاعات بیشتر می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد ۰۵۱۳۳۴۰۰۰۰۱ ارتباط برقرار کرد.

مشهد از مهم ترین شهرها و پایتخت مذهبی ایران شناخته شده است و همین دلیل باعث شده این شهر به یکی از پرترددترین مسیرهای پروازی تبدیل شود. علاوه بر مسافران داخلی، مسافرانی از کشورهای مسلمان همسایه برای زیارت امام هشتم شیعیان به این شهر سفر می کنند. 

جاذبه های گردشگری و تفریحی مشهد مانند کوه سنگی، مقبره تاریخی فردوسی، دریاچه چشمه سبز، آرامگاه نادرشاه افشار، هفت حوض، وکیل آباد، باغ گیاه شناسی ملی ایران، بند ۵۰۰ ساله گلستان، غار تاریخی مغان، طرقبه، شاندیز و سرزمین موج های آبی از جذاب ترین ها برای گردشگران است.