خرید بلیط هواپیما از همدان به مقصد مشهد

بلیط هواپیما همدان مشهد رفت و برگشت در حال حاضر فقط برای روزهای سه شنبه و جمعه قابل رزرو است. بنابراین باید دقت کنید که در صورتی که روز سه شنبه از همدان به مشهد بروید، دیگر تا آخر هفته نمی توانید به طور زمینی بازگردید.

پرواز همدان مشهد نسبتاً طولانی است و حدود 90 دقیقه طول می کشد. بعد از نشستن در فرودگاه مشهد و خارج شدن از فرودگاه، حدود 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارید. قیمت بلیط هواپیما همدان مشهد در کلاس اکونومی بین 300 الی 700 هزار تومان در تغییر است. به طور خاص باید بدانید که قیمت این پرواز در روزهای جمعه معمولاً گران تر از سه شنبه ها است.

 برای رزرو بلیط هواپیما همدان مشهد، می توانید از طریق سایت فلاوینگو به طور آنلاین این کار را بکنید و یا با تماس با دفتر مرکزی فلاوینگو به شماره 021-43635 از همکاران ما بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند. ضمناً شماره تلفن 09054800413 وظیفه پشتیبانی 24 ساعته از شما را بر عهده دارد.

ارزان ترین بلیط هواپیما همدان مشهد

همانطور که در مقدمه هم بیان شد، قیمت این بلیط در روزهای سه شنبه معمولاً پایین تر است و حتی گاهی به 40 درصد قیمت روزهای جمعه می رسد. با توجه به موقعیت شهر مشهد به عنوان مهمترین شهر زیارتی ایران، در روزهای تعطیل مانند جمعه که افراد فرصت بیشتری برای مسافرت و زیارت دارند، متقاضیان این پرواز زیاد می شود و در نتیجه قیمت بالا می رود. بنابراین اگر می توانید، بهتر است که در روزهای سه شنبه به مشهد سفر کنید که هم ارزان تر برای شما تمام شود و هم زیارت خود را در روزهای خلوت تری در حرم مطهر امام رضا(ع) انجام دهید.

تفاوت بلیط چارتری همدان مشهد و بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری هواپیما همدان مشهد می تواند یک بلیط چارتری یا سیستمی باشد. بلیط سیستمی، بلیطی است که قیمت آن توسط ایرلاین ها تعیین می شود و به ندرت تغییر می کند. این بلیط دارای 2 مزیت اصلی است؛ کنسلی و عودت مبلغ، نیم بها بودن برای کودکان 2 تا 12 سال. 

بلیط چارتر هم در واقع بلیطی است که طی قراردادی بین آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها به آژانس ها فروخته می شود. آژانس ها در واقع کل صندلی های یک هواپیما را از مدتها پیش با قیمت کمتری به طور دربست اجاره می کنند و یا به اصطلاح چارتر می کنند. به این ترتیب ایرلاین ها، خود را از دردسرهای فروش بلیط خلاص می کنند و آژانس ها هم می توانند با بازی با قیمت بلیط هواپیما بر مبنای بازار عرضه و تقاضا، سود متعادلی را کسب کنند. به همن دلیل است که گاهی قیمت بلیط چارتر همدان مشهد از بلیط سیستمی پایین تر یا بالاتر می رود.

در مجموع باید بگوییم که در صورتی که تاریخ سفر برای شما خیلی مهم است و یا با خانواده سفر می کنید، بلیط سیستمی برای شما از همه بلیطها مناسب تر است ولی اگر  دغدغه اصلی شما قیمت است، باید به دنبال بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری همدان به مشهد بگردید.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد به دلیل موقعیت خاص مشهد، بسیار پرترافیک است. این فرودگاه در 8 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و برای رسیدن به مرکز شهر از این فرودگاه، 20 دقیقه وقت نیاز دارید. شماره تماس با بخش اطلاعات پرواز این فرودگاه 33400020-051 می باشد. همچنین شما می توانید برای اطلاع از آخرین وضع پروازهای همدان مشهد با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد در حال حاضر به سرعت در مسیر پیشرفت و تبدیل شدن به یک شهر مدرن  قرار گرفته است. این شهر که مرکز استان خراسان رضوی است، گردشگران مذهبی، فرهنگی، اقتصادی و حتی درمانی را از کشورهای همجوار به سمت خود جذب کرده است. غیر از بارگاه مطهر امام رضا(ع)، جاذبه های گردشگری مشهد فراوان است که در ادامه خلاصه آن را می توانید ببینید:

غار تاریخی مغان، قبر فردوسی شاعر نامی ایران، پارک 7 حوض، شاندیز، آرامگاهی منتسب به نادرشاه افشار، کوه سنگی،  مقبره شیخ بهایی، پارک پروفسور بازیما، شهر بازی کارالند و ...