خرید بلیط هواپیما از جهرم به مقصد مشهد

برای خرید بلیط هواپیما جهرم مشهد با توجه به اینکه برنامه پروازی این مسیر خیلی محدود است، باید حداقل از یک هفته قبل، از جزئیات این برنامه مطلع باشید. در حال حاضر بلیط هواپیما جهرم مشهد رفت فقط برای روزهای چهارشنبه وجود دارد و بلیط هواپیما جهرم مشهد برگشت معمولاً در روزهای پنجشنبه قابل رزرو است.

مدت زمان پرواز جهرم مشهد حدود 2 ساعت و 40 دقیقه توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر که در این مسیر فعالیت دارد، ثبت شده است. شما بعد از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه مشهد، می توانید خود را بعد از حدود 20 دقیقه به مرکز شهر برسانید. فرودگاه هاشمی نژاد مشهد با مرکز شهر، 8 کیلومتر فاصله دارد.

قیمت بلیط هواپیما جهرم مشهد در کلاس اکونومی بین 250 الی 800 هزار تومان در نوسان است. به طور معمول اگر خیلی زودتر از موعد پرواز، بلیط را رزرو کنید، ممکن است قیمت این بلیط خیلی بالا و نزدیک 800 هزار تومان باشد. ولی هر چه به موعد پرواز نزدیکتر باشید، به عدد 250 هزار تومان نزدیکتر خواهد شد.

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما جهرم مشهد در فلاوینگو کافیست از طریق بالای همین صفحه، اطلاعات خود را وارد کنید تا پیامک ثبت بلیط بلافاصله برای شما بیاید. برای خرید تلفنی هم می توانید با شماره 021-43635 تماس بگیرید و با شماره 09054800413 پشتیبانی لازم را دریافت کنید. برای خرید حضوری و دریافت مشاوره بیشتر هم می توانید به دفتر مرکزی فلاوینگو تشریف بیاورید.

ارزان ترین بلیط هواپیما جهرم مشهد

برای به دست آوردن ارزان ترین بلیط هواپیما جهرم مشهد بهترین راه رصد دائم قیمت این بلیط در فلاوینگو است. با توجه به اینکه این بلیط خیلی کم عرضه می شود، شما باید برنامه سفر خود را در روزهای آخر هفته تنظیم کنید. بهتر است حداقل 2 هفته قبل از سفر خود، قیمت بلیط هواپیما جهرم مشهد و تعداد صندلی های خالی آن را رصد کنید و در هنگامی که تعداد صندلی های باقیمانده این پرواز به زیر 10 عدد رسید، این بلیط را رزرو کنید. البته اگر آدم اهل ریسکی هستید و تاریخ پرواز شما در روزهای شلوغ نیست، خوب است بدانید که می توانید تا تعداد 5 صندلی باقیمانده هم صبر کنید تا قیمت به مقدار کافی پایین بیاید.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر هواپیما جهرم مشهد

بلیط چارتر هواپیما جهرم مشهد مانند همه بلیطهای چارتر دیگر قابل لغو نیست و در صورت کنسل شدن سفر از طرف شما، آژانس مربوطه مبلغی را به شما بازنخواهد گرداند. بلیط سیستمی، بلیطی است که توسط خود شرکت های هواپیمایی نرخ گذاری می شود و مزیت آن این است که شما می توانید در صورت نیاز، این بلیط را لغو کنید و درصد زیادی از پول خود را پس بگیرید. مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیم بها است.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه مشهد به دلیل وجود بارگاه امام رضا (ع) یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور بعد از فرودگاه های تهران است. این فرودگاه در 8 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و شما می توانید در صورت نبود ترافیک، با صرف حدود 20 دقیقه خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید. شماره 33400020-051 خط ارتباطی شما با اطلاعات پرواز این فرودگاه و شماره 199 راه دیگر شما برای اطلاع از وضع پروازهای جهرم به مشهد است.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد، مرکز استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران واقع است. این شهر در چند سال اخیر، توسعه چشمگیری پیدا کرده است و مملو از سوژه های گردشگری زیارتی، تاریخی و فرهنگی است. ما در مقاله مفصلی به جاذبه های گردشگری مشهد پرداخته ایم. بعضی از مهمترین موارد این جاذبه ها در لیست زیر آمده است:

بارگاه مطهر امام رضا(ع)، شاندیز، آرامگاهی منتسب به نادرشاه افشار، غار تاریخی مغان، پارک 7 حوض، کوه سنگی،  قبر فردوسی شاعر نامی ایران، مقبره شیخ بهایی، پارک پروفسور بازیما، شهر بازی کارالند و ...