خرید بلیط هواپیما کرمان به مقصد مشهد

برای خرید بلیط هواپیما کرمان مشهد رفت و برگشت، باید بدانید که این پروازها در حال حاضر در روزهای فرد به همراه جمعه ها برقرار است و شما نمی توانید در روزهای شنبه، دوشبه و چهارشنبه از طریق هوایی از کرمان به مشهد بروید. ایرلاین کرمانی ماهان، فعال ترین ایرلاین در این مسیر است و بلیط های مختلفی را در کلاس های اکونومی و بیزینس در بازه 300 الی 550 هزار تومان ارائه می دهد. البته این بازه برای بلیط هواپیما کرمان مشهد در هنگام نگارش این مقاله است و شما باید آخرین قیمت ها را در باکس بالای فلاوینگو استعلام کنید.

نکته دیگری که خوب است بدانید این است که در حال حاضر بلیط چارتر کرمان مشهد، به دلیل استقبال زیادی که از این مسیر پروازی می شود، خیلی ارائه نمی شود ولی شما می توانید ارزانترین بلیط هواپیما کرمان مشهد را با چیزی حدود 330 هزار تومان در اواسط هفته در فلاوینگو پیدا کنید. فاصله فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد با مرکز شهر و ایستگاه راه آهن کمتر از 8 کیلومتر است ولی شاید در زمان های اوج ترافیک، طی این فاصله کمی زمان ببرد.

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کرمان مشهد رفت و برگشت در فلاوینگو کافیست در بالای همین صفحه، اطلاعات خود را وارد کنید و یا با شماره تلفن 021-43635 تماس بگیرید. شماره تلفن 09054800413 نیز به صورت 24 ساعته پاسخگوی سؤالات شماست.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد حدود60 سال پیش پایه ریزی شده است و در حال حاضر در 8 کیلومتری مرکز شهر مشهد قرار دارد و دارای پروازهای داخلی و خارجی است. این فرودگاه به دلیل موقعیت خاص شهر مشهد که میزبان امام رضا(ع) است تقریباً به تمام فرودگاه های داخلیف دارای پروازهای رفت و برگشت است.

بعد از پیاده شدن از پرواز کرمان مشهد، شما به راحتی می توانید در کمتر از 20 دقیقه به مرکز شهر مشهد و راه آهن شهر، دسترسی پیدا کنید. همچنین شما می توانید برای تماس با اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد با شماره 051-33400020 و برای تماس با اطلاعات پرواز کل فروردگاه های کشور با شماره 199 تماس بگیرید. اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی هم با شماره 051-334000010 در خدمت شماست.

تفاوت بلیط سیستمی با بلیط چارتر کرمان مشهد

همانطور که گفته شد در حال حاضر بلیط چارتر کرمان مشهد خیلی کم ارائه می شود ولی در مورد تفاوت بلیط چارتر و سیستمی باید بدانید که آژانس های هواپیمایی معمولاً بلیط هایی را که ایرلاین ها به صورت سیستمی می فروشند، از مدت ها قبل از پرواز با قیمت کمتری می خرند و با قیمت مناسب تری در اختیار مسافران قرار می دهند. قیمت بلیط چارتر کرمان مشهد ممکن است از قیمت بلیط سیتمی، کمتر یا بیشتر باشد. در مواقعی که متاضیان یک پرواز خیلی زیاد باشد، ممکن است قیمت این بلیط خیلی زیاد شود و در مواقعی هم که آژانس از خالی ماندن صندلی هایش نگران باشد، ممکن است آن را به قیمت خیلی پایین تر بفروشد.

گذشته از موضوع قیمت، دو تفاوت اصلی بلیط سیستمی در امکان کنسل کردن بلیط و همچنین نصف قیمت بودن بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال است. بلیط چارتر کرمان مشهد به هیچ وجه قابل کنسل شدن و عودت مبلغ شما نیست و همچنین فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد مهمترین شهر مذهبی ایران است و همه روزه و هر هفته به عنوان یک هدف گردشگری توسط همه مردم ایران و بسیاری از کشورهای مسلمان منطقه انتخاب می شود. در حال حاضر این شهر علی رغم اینکه یک شهر مذهبی است، به شدت در جهت مدرن شدن حرکت می کند و در برخی اوقات، از تهران هم جلوتر است. تمیزی و نظمی که در سال های اخیر توسط شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی در این شهر ایجاد شده است، کم کم سرمشق برخی از شهرهای کشور شده است.

جاذبه های گردشگری مشهد علاوه بر آستان مقدس امام رضا(ع)، بسیار است و شما می توانید در مجله فلاوینگو مکان های دیدنی مشهد را مطالعه کنید. با این حال خلاصه ای از  مهمتری مکان های گردشگری این شهر در زیر آمده است:

آرامگاه فردوسی، آرامگاه خواجه ربیع، پارک جنگلی وکیل آباد، پارک کوهسنگی، آبشار قره سو، سد ارداک، هفت حوض،گنبد هارونیه و ...