خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد اصفهان

برای خرید بلیط هواپیما کیش به اصفهان از دو طریق می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی.
و اما چگونه بلیط ارزان هواپیما کیش به اصفهان بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش آنلاین و حضوری بلیط های پروازی داخلی و خارجی. با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات، کلاس پروازی بهترین پروازهای روز را نمایش می دهد و مسافر باتوجه به شرایط می تواند مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
یا برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از کیش به اصفهان چه زمانی می باشد؟ بلیط را می توان از دو روش تهیه کرد: خرید بلیط سیستمی یا بلیط لحظه آخری و چاتری.
برای سفرهای برنامه ریزی شده خرید بلیط سیستمی، انتخاب بهتری است. برای کودکان 2-12 سال نیم بها و در صورت کنسلی عموما تا 70% مبلغ به مسافر استرداد می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته مناسب است. معمولا چارتری ها در زمانی که صندلی های هواپیما خالی می مانند، قبل از پرواز با کاهش قیمت به فروش می رسند. توجه داشته باشید اگر سفر شما قطعی است بلیط چارتری تهیه کنید، چراکه در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

پرواز کیش اصفهان چقدر طول می کشد؟

مسافت پرواز کیش به اصفهان از فرودگاه بین المللی جزیره کیش به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان حدود 714 کیلومتر است و این پرواز زمانی حدود بین 1:15 تا 1:25 دقیقه در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی طول می کشد. 

در حال حاضر کیش ایر، ایران ایر، زاگرس، وارش و فلای پرشیا از ایرلاین های فعال در این مسیر هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

برنامه پروازی کیش به اصفهان معمولا در هفت روز هفته از ساعت 9:00 شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت 20:50 دقیقه به حرکت در می آید.

فرودگاه اصفهان در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از قدیمی ترین و  پرترددترین فرودگاه های مهم کشور است. فرودگاه در سال 1361 و منطقه صفه اصفهان تاسیس شده است. 
قشم ایر، کیش ایر، زاگرس، نفت، ماهان، کاسپین، تابان، ایران ایرتور، آسمان، آتا و ایران ایر از بهترین ایرلاین های کشور که در این مسیر به مسافرین خدمات رسانی می کنند.
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان می توان با شماره 199 یا روابط عمومی 03133998020 ارتباط برقرار کرد.

اصفهان شهری در دل فلات ایران که به دلیل زیبایی منحصر به فرد اثار تاریخی اش به نصف جهان معروف است و همچنین شهری شناخته شده در جهان که علاوه بر اهمیت تجاری و اقتصادی به زیبایی های بی بدلیل شهره است.  سی و سه پل، پل خواجو، پل شهرستان، باغ پرندگان، میدان نقش جهان، بازار تاریخی اصفهان، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد شاه یا امام، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهلستون، کاخ هشت بهشت، چهار باغ، آتشگاه و گورستان قدیمی تخته فولاد از آثار تاریخی بی نظیر در دنیا که در سفر به اصفهان باید دید.