خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد گرگان

از لحاظ برنامه ریزی سفر، مهمترین نکته در مورد بلیط هواپیما مشهد گرگان این است که بدانید رزرو این بلیط فقط برای روزهای شنبه و سه شنبه ممکن است و در بقیه روزها، پروازی در این مسیر وجود ندارد. نکته دیگر برای کسانی که نگران طولانی  بودن مدت زمان این پرواز هستند، این است که این پرواز فقط 90 دقیقه زمان می برد. بنابراین احتمالاً بعد از 2 ساعت از بلند شدن هواپیما از مشهد، در خروجی فرودگاه خواهید بود. ضمناً فاصله فرودگاه گرگان از مرکز شهر گرگان در حدود 12 کیلومتر است و نیازی نیست تا زمان زیادی برای رسیدن از فرودگاه به مرکز شهر صرف کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد گرگان در حال حاضر در کلاس اکونومی عددی بین 200 الی 400 هزار تومان است و بلیط چارتر مشهد گرگان به ندرت ارائه می شود. برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد گرگان می توانید از طریق سایت فلاوینگو اقدام کنید و یا با شماره تلفن 021-43635 تماس بگیرید. ضمناً همکاران ما به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما از طریق خط تلفن 09054800413 هستند.

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد گرگان را در فلاوینگو  رزرو کنید!

 آنچه که در اذهان خیلی از افراد وجود دارد این است که برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد گرگان باید دنبال بلیط لحظه آخری مشهد گرگان باشند. ولی باید بگوییم با توجه به پیشرفت سایت های اینترنتی، قیمت بلیط هواپیما مشهد گرگان به صورت لحظه ای یا حداقل هر چند دقیقه یکبار تغییر می کند. بنابراین بهتر است برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد گرگان، صفحه پرواز مشهد گرگان را در فلاوینگو به صورت مستمر آپدیت کنید و در لحظه ای که بهترین قیمت را مشاهده کردید، بلافاصله آن را رزرو کنید.

تفاوت بلیط سیستمی با بلیط هواپیما مشهد گرگان چارتر

به طور خلاصه باید بگوییم که بلیط سیستمی توسط ایرلاین ها قیمتگذاری می شود و بلیط چارتر، همان بلیط سیستمی است که توسط آژانس های هواپیمایی از ایرلاین ها خریداری می شوند و توسط خود آژانس، قیمتگذاری می شود. مزیت اصلی بلیط چارتر در قیمت پایین آن است و مزیت اصلی بلیط سیستمی در امکان کنسل شدن آن و عودت مبلغ شما و همچنین نیمبها بودن هزینه بلیط برای افراد 2 تا 12 سال است. بلیط چارتر فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است که این شرایط برای بلیط سیستمی هم وجود دارد. بنابراین در مجموع می توان گفت که اگر برای شما تاریخ خاصی برای پرواز مهم است بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید و اگر قیمت بلیط برای شما مهم است، بهتر است دنبال بلیط لحظه آخری مشهد گرگان باشید.

فرودگاه گرگان

 فرودگاه گرگان در حال حاضر در مسیرهای مشهد، تهران، زاهدان،کیش و بندرعباس به صورت روزانه و هفتگی پرواز دارد. همچنین به صورت دائم و هر هفته، پروازهای عتبات عالیات در آن برقرار است. این فرودگاه یک فرودگاه داخلی است و ایرلاین های آسمان، ایران ایر، قشم، کیش ایر و زاگرس در آن فعال هستند. این فرودگاه بین شهر گرگان و آق قلا، در فاصله 12 کیلومتری مرکز شهر گرگان قرار گرفته است و شما برای رسیدن به مرکز شهر از فرودگاه، می توانید از تاکسی استفاده کنید و این مسیر را در کمتر از 15 دقیقه طی کنید. برای اطلاع از وضع پروازهای این فرودگاه می توانید با شماره 199 یا 017-31220199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری گرگان

شهر گرگان، مرکز استان گلستان است و در شمال شرقی ایران قرار گرفته است. گرگان آب و هوایی نسبتاً معتدل دارد ولی در تابستان ها، خیلی گرم و شرجی است. گرگان از لحاظ اقلیم جغرافیایی بسیار متنوع است و هر چه دلتان بخواهد از کوه، جنگل، دشت، بیابان، شوره زار، رود و ... در آن یافت می شود. در مجله فلاوینگو به جاذبه های گردشگری گرگان به طور کامل پرداخته شده است ولی به طور خلاصه می توان از عناوین زیر یاد کرد:

سواحل دریای مازندران، کاروانسرای قزلق، سد اسکندری، حرم مطهر سید ابراهیم، دیمه لو، امامزاده عبدالله، چشمه آبگرم زیارت، مدرسه عمادیه، سد توشن، النگ دره، خرابه های شهر تمیشه و ...