خرید بلیط هواپیما عسلویه به مقصد مشهد

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین در بین کاربران محبوبیت بیشتری دارد. چراکه در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را رزرو و خرید. 
ایرلاین ها از ماه ها قبل بلیط ها را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و آژانس باتوجه به زمان پرواز، قیمت ها را نرخ گذاری می کنند. 

چگونه بلیط ارزان هواپیما عسلویه به مشهد بخریم؟
بلیط های چارتری و لحظه آخری مناسب برای افرادی که قصد دارند کم هزینه ولی سریع سفر کنند. چارتری در زمان های که مسافر کم است و صندلی های هواپیما خالی می مانند با قیمت کمتری یا حتی نصف قیمت به فروش می رسند. برای تمام سنین قیمتی یکسان دارد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود
بلیط های سیستمی را می توان از چندماه قبل خریداری کرد، قیمت ثابتی دارند و برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی مبلغ 50 تا 70% استرداد می شود.

قیمت بلیط عسلویه به مشهد چقدر است؟
مسیر عسلویه به مشهد یکی از طولانی ترین مسیرهای پروازی است که حدود 2 ساعت طول می کشد. در مجموع قیمت بلیط بستگی به عواملی مانند شرکت ارائه دهنده بلیط های هواپیمایی، روز و ساعت پرواز، نوع کلاس پروازی بستگی دارد. 

فلاوینگو از سایت های برتر فروش به صورت آنلاین و حضوری و با ارائه بهترین خدمات در هر شرایطی بهترین و مناسب ترین بلیط را برای مسافران در نظر می گیرد. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و نوع پرواز با مقایسه کردن ایرلاین ها و قیمت، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.

پرواز عسلویه به مشهد چقدر طول می کشد؟

کاسپین، ماهان و معراج از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

پرواز عسلویه مشهد عموما در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه یک بار در روز به حرکت درمی آید.

مسافتی که پرواز عسلویه به مشهد طی می کند 1693 کیلومتر است که از طولانی ترین مسیرهاست و این مسافت زمانی حدود 2 ساعت طول می کشد. اما گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد واقع در بلوار فرودگاه در سال 1346 افتتاح شد که از قدیمی ترین فرودگاه کشوری برای حمل و نقل مسافر است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست برنامه های پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه هاشمی نژاد مشهد می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه شماره 051334000001 تماس گرفت.

مشهد مقصدی برای زائران امام هشتم شیعیان که چهارفصلش مملو از مسافر است و بیشتر مسافران برای زیارت امام شیعیان به این سفر می کنند. گرچه مشهد شهری مذهبی شناخته شده اما دیدنی هایش نشان از تاریخ گذشتگان را دارد. مشهد سرزمین شاعری بزرگ و حماسه سرا، ابوالقاسم فردوسی است که در دنیا مشهور و محبوب است. کوه سنگی، دریاچه چشمه سبز، آرامگاه نادرشاه افشار، هفت حوض، وکیل آباد، بند 500 ساله گلستان، غار تاریخی مغان، شاندیز، بازار رضا و دیگر جاذبه های تفریحی و گردشگری مشهد برای هر توریستی دوست داشتنی است.